Otobüs firmalarına örnek olsun

Scudo

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@Bahadır S.
O bir kere sizin sandığınız gibi değil. O kartondan bir resim dir. Birazdan katlayıp bagaja, belki de adam yanına alacak o şeyi. Motorsikletcik o. O şekliyle bile bisikletten daha hafif ve daha az yer kaplıyordur. Merak ettim acaba motoru aştiye Ankaray ile mi getirdi. :koptum::koptum::komik::komik:

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Bahadır S.

Daimi Üye
Tepki
698
İsim
Bahadır S.
Bisiklet
Canyon
@SerkanH bir arkadaşımı bekliyordum, az önce çektim fotoğrafı. Bagaja yüklediler koskoca motoru. Bakakaldım.

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@Bahadır S.
Biz bisiklet için bileti alırken pazarlık yapıyoruz. Küçük firmalar bir müşteri bir müşteridir mantığı ile hareket ediyor. Aslında hiç yalvarmayacaksın Kamile metroya ve diğerlerine.. Gideceksin bu tip otobüsleri seçeceksin.

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
@Bahadır S.
Meğerse muavin arkadaşını otobüs saatine yetiştiren bir motorcuymuş. Muavin de otopark parası ödetmemek için kapıya kadar bu çözümü bulmuş...

Mesela diyorum yani :)

therkut

Aktif Üye
Tepki
138
İsim
Erkut
Antalyadan chopper motorumu almaya gelen kişi de 2011de 50TL vererek denizliden antalyaya otobüs bagajında götürdü motoru.

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

S-Works

Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi
Tepki
423
İsim
Bayram
Bisiklet
KTM
Daha geçen hafta bizim buradaki METRO yazıhanesinin önünde bir buzdolabı bir camaşır ve bir bulaşık makinesi vardı. Servise yükleyip götürdüler :)

GoMMeS

Daimi Üye
Tepki
143
Bisiklet
Salcano
Maşallah biz bisikleti nasıl koyarız diye düşünürken [emoji1]

Zafer KAPLAN

Daimi Üye
Tepki
239
Bisiklet
Focus
1 ay öncesinde Caddebostan daki Bisiklet Cumhuriyeti'nden bisikletimi almaya gittim. Dönüşte yine geldiğim otogar Dudullu da doğu otobüslerinden birine, bildiğiniz buzdolabını ve ardından da ağırlığınca buzdolabı kadar olmayan ama buzdolabının iki katı ebatlarında bir suntadan dolabı yükleyip gittiklerini gördüm. Yani aslında bu uygulama hayata geçirilebilir ve bisikletlerimizi uygun şekillerde istediğimiz her yere götürebilir, firmaların böyle bir gücü de hizmet ihtimalleri de var ama yapılmıyor maalesef.

Jackhammer

Üye
Tepki
21
İsim
Burak
otobuslerın arka tarafına bısıklet tasımak ıcın port bagaj yapılabılır, yapıldıgı gun yolculuk dahı etmesem o fırmadan bılet alıcam yan koltukta gıden kısı rahat etsın :)

• Beğen
Tepkiler: Barış TURAN

S-Works

Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi
Tepki
423
İsim
Bayram
Bisiklet
KTM
Firma isteyince çok rahat alıyor. Bakınız Şuan fındık zamanı. İnsanlar dönerken neler neler gelecek. Turşular yapraklar CANLI TAVUKLAR daha neler neler :)

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Akkaya

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
Baska konulardada demistim. Kucuk firmalarda daha rahat hersey. Ordek parasi tirnak parasi cart parasi curt parasi derken soforde muavinde nasipleniyor. E onlar nasiplenincede hersey olaviliyor. Buyuk firmalar daha kurumsal yapida oldugu icin biri bisey dermi sikayet edermi o olurmu bu olurmu diye olan kurali bile uygulamiyorlar. Birde yogunluk zmnlari hicbirinin genelde eyvallahi olmuyor. Mesela persembe gunu kayseriye akrabalarimi yolculadim haremden otobuste 10 14 kisi vardi. Koca otobus bossa bizi havada kaparlar. Ama dolu ise bir iki koltuk sikintisiz bavulsuz yolcularla birkac dakikaya dolacaktir. Bizi ikinci plana ataralar

Berkec.

Daimi Üye
Tepki
126
Bisiklet
Diğer
Haberiniz yok muydu :eek:
Motosiklet forumunda otobüsle motosiklet taşıyan bir sürü kullanıcı var.
Belki Pamukkale, Metro, Kamil Koç gibi firmalar bunu yapmaz ama daha küçük firmalar taşır
Ayrıca görmüşsünüzdür Pamukkale acentelerinde pankartlarda bisiklet taşıdıklarına dair bir reklam vardı o firmada bisiklet taşımayız diyen olmaması lazım