önemli kan ihtiyacı

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
hakan arkadaşımızın ricasıdır.

Arkadaslar bu cuma yanı 14 kasımda Annem kalp amelıyatı olmak uzere İstanbul / Sıyamı Ersek Hastahanesıne yatacak ve 15 kasımda bızden ıstenen gereklı mıktarı bulmak.Su anda gereklı mıktarda kan bulduk ama yedekte olması gereken 2kısı olması gerekebılır.Gecen pazar gunku turda Serdar bey ve Osman arkadasımız Sagolsunlar yedek olarak kan verebıleceklerını soyledıler ama ınsanlık halı her turlu aksılıge karsı sızlerınde aklında olsun kan vermek ısteyen olursa bana bu numaradan ulasabılırsınız.

Aranan kan 0 Rh+
Tel:0532 374 87 76

Ilgılenen arkadasların ılgısıne sımdıden tesekkur ederım

Selamlar Hakan (stormer)

(link)

Scudo

hız

Forum Bağımlısı
Tepki
1.985
Hakanım allahtan acil şifalar diliyorum,her zaman yanındayız,sevgiler

• Beğen
Tepkiler: STORMER

nighteagle1

Forum Bağımlısı
Tepki
1.002
benim A rh + gerekirse hazirim. 0536 259 75 90 dan ulasabilirsiniz.süleyman.allah sifalar versin.

• Beğen

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Büyük geçmiş olsun.. Umarım kan ihtiyacınız acilen dikkate alınır :(.!!?

• Beğen

ozganugur

Daimi Üye
Tepki
162
çok geçmiş olsun ağbi annene acil şifalar dilerim malesef kan grubum uymuyor uysaydı seve seve gelırdım

• Beğen

STORMER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.587
Arkadaslar bugunku hastahane tetkıklerın den sonra annemın degerlerı normal yanı amelıyat ıcın problem teskıl etmıyecek duzeyde oldugunu ogrendık.Bırtek sıkıntı amelıyat tarıhının 20 kasıma atılması oldu.<Olsun bunada sukur>Kasım 19 da sabah saat 9.00da ıstenılen mıktar dakı kanı verdıkten sonra 20sı sabahı amelıyat herhangıbır aksılık olmazsa yapılacak ve 2kısı olarak ıstenen yedek kan verıcı arkadaslarla beklemeye baslıcaz.Bu hafta sonu yedek kan ıcın ılgılenen ve musaıt olan arkadaslarla gorusup bır progam yapacagız.Yaklasık olarak konu ve lınk acıldıgından bu yana 0rh+ kana sahıp 6 arkadas ılgılenmıs ve yeterlı olacagına ınanıyorum.

Ilk basta Nedret Gunaydın beye fevkalade ınce bır dusunceyle lınk acıp yardım olayını genıslettıgı ıcın vede kan grubu tutsun tutmasın tanısın tanımasın yardım ıcın elını uzatan herkese tesekkurlerımı borc bılırım.

Saygılarımla