Nokia lumia 920 telefon tutucu, dokunmatik kadro çantası

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Telefon tutucu, Lumia 920 modeli içindir. Başka modeller için uygun değildir. Ölçüleri aynı olan telefonlara olur mu bilmiyorum. Garanti veremem, o yüzden Lumia 920 dışındaki modellere uymuyor gerekçesiyle iade kesinlikle kabul edilmeyecektir. Evrenseldir, her türlü gidona uyumludur. Gidona bağlanan kısımları kauçuktur, gidonu çizmez. Her yöne dönebilir, dikey ve yatay durabilir. Her yöne açı ayarı mevcuttur, yansıma yapmaması için her türlü eğilip bükülebilir. Fiyatı 10 TL'dir.

Kadro çantası reflektörlüdür. Tertemizdir. 3 noktadan bağlanmaktadır, düşme, çıkma gibi bir sorunu yoktur. Telefon koyulan bölüm teması algılayabilir. Telefonu çıkarmadan işlem yapabilirsiniz. Motorola Atrix ile kullandım. Tahminimce 4,5 inçe kadar sorun çıkarmayacaktır. Garanti vermiyorum bu konuda. 4 inçten büyük telefon yok elimde. İçerisine çakı şeklinde alyan seti, yedek iç lastik, 1 bar çikolata, 2 adet plastik levye sığabilmektedir. Fazlasını bilemem. :) Fiyatı 15 TL'dir. İkisini alana 20 liraya vereceğim.

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Kadro çantası haftasonuna kadar ayırtılmıştır. Telefon tutucu günceldir.