Netteenucuz.com sitesi güvenilir mi? [acil]

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
Merhaba arkadaşlar, Netteenucuz.com sitesi güvenilir midir? Acil yorumlarınızı bekliyorum.

Scudo

OpethiaN

Üye
Tepki
61
İsim
Muharrem
Bisiklet
Salcano
Açık konuşmam gerekirse adını ilk kez senden duydum. Site üzerinde referansları yoksa çok fazla güvenme derim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Öyle bir site mi varmış?

Google'a soruyorum, adamların kendi sitesi çıkmıyor.

(link)

Yanlış okumuşum (yuh, dunkof!).

Doğrusu için:

(link)

Siteyi bilmem, hiç alışverişim de olmadı zaten kendileriyle. Ancak bir kişinin veya kuruluşun kendisine "en" demeden evvel biraz düşünmesi lazım herhalde. Mesela ben de forumun en iyi bisikletçisiyim (mehmetsunu hariç).

Antecurs

Forum Demirbaşı
Tepki
480
İsim
H.
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Salcano
Hakkında bir kaç şeyi buradan görebilirsin. İzmir çiğli merkezli bir firmaymış. Sanırım internetten satış yapmaya başlayalı çok olmamış.
(link)

• Beğen
Tepkiler: Osman Tuğrul

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
@OpethiaN @Antecurs @Yusuf Yılmazvural
Valla akakçe yorumlarını okudum vs., aldım bisikleti artık hayırlısı içime kurt düşürdünüz yeminle kendimi çok kötü hissediyorum. İstediğim model hiçbir sitede yok var ama bu seferde kadro boyu uygun değil. Denizlide ki bayide bloke olmuş o modeli satma yasağı gelmiş ne biçim Salcanoymuş arkadaş :D bu arada Salcano NG 350 26V-fren 'i aldım. Nette satan başka siteler var kadro boyu yok bazısına ulaşılmıyor bile.

Antecurs

Forum Demirbaşı
Tepki
480
İsim
H.
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Salcano
@Osman Tuğrul İçiniz rahat olsun. En fazla iptal olur. Bir sorun olur ise Sitenin loglarından her şey çıkar ortaya. Hayırlı olsun bisikletiniz.

• Beğen
Tepkiler: Osman Tuğrul

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
@Antecurs Sıkıntı olmaz çünkü yarısını kapıda nakit ödeme ile aldım, olsa kredi karttan geçen tutar yanar oda şikayetçi olmamla geri gelir yani alacaklar için içiniz rahat olsun.

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
Arkadaşlar, netteenucuz.com'dan Salcano NG 350 Aldım hiçbir sıkıntı çıkmadan elime ulaştı. Kargoyu 12.05.2015 17:10' da verdiler kargo bana 13.05.2015 saat 14 civarı ulaştı. Şunu söyliyeyim ben ilk defa internet'den bisiklet aldım ve bu siteyi bende ilk kez gördüm, arayıp konuştum vs. herşey de yardımcı oldular. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Ben çok tedirgindim bu konuyu açtığımda ürünü almamıştım, ürünü aldıktan sonra konuya tekrar baktım birkaç arkadaş ilk defa görüyoruz yazdı, dedim gitti para :D Sonra siparişimi yarısını kapıda ödeme şeklinde yaptım, ne olur ne olmaz diyerekten. İstediğini ödeme şeklinide yapıyorlar, siz iletişime geçin hallediyorlar. Bu sitenin tek dezavantjı domain ismi, öbür türlü kötü bir yanı yok. Yurt içi kargo ile çalışıyorlar. Herhangi bir sorusu olan özelden ulaşabilir.

*** Bu yorumu bu siteden alışveriş yapacak kişilerin kafasında birtakım şeylerin oturması için yazdım.
@OpethiaN @Yusuf Yılmazvural @Antecurs