Ne oldu bu Kron a ?

Mesut D.

Daimi Üye
Tepki
16
Bisiklet
Salcano
Arkdaşlar xc 250 düşünüyordum ama milletten hep şikayet var kimisi diyor vltes dağıldı kimi diyor teker kadroya sürtüyor,ama alıpda sorun yaşamayanlarda var nedir bu iş anlamadım gitti ?

Scudo

özençekçen

Daimi Üye
Tepki
248
yerli markalara hakettikleri değeri vermekten yana elimden geleni yapıyorum fakat bu sene kron malesef sıkıntılı halbuki geçen sene 1 çift xc 250 almıştık arkadaşım ve karısına standart ayarların dışında hiç bir sorun çıkmadı bu sene bence biraz bütçenizi zorlayarak marka değiştirin bence

• Beğen
Tepkiler: Mesut D.

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
internette bir yazı okumustum.kron ortaklıgı dagildi gibi.emin degilim gerci link okudugum aklima gelmiyor.belki onun etkiside olabilir.şayet dogruysa

• Beğen

Mesut D.

Daimi Üye
Tepki
16
Bisiklet
Salcano
sedona 701 ile carraro 417 turner düşündüm nasıl slzce levent e uygun nerede bayisini bulurum ? Carraronun maşası kötü gibi ?

Mutlu Köksal

Satılık Scott Scale LTD CR1
Tepki
224
İsim
Mutlu
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sedona tabii ki :)

• Beğen

Mesut D.

Daimi Üye
Tepki
16
Bisiklet
Salcano
beyler metro city nin yan sokağında kaçkar bisiklet var 630 tl ye falan satıyolar benim bütçe 500 tl falan.Sirkecide performans bisikkletde 520 tl ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bulabilirseniz eğer 2011 kadroları tercih edin. Hem kadroları 2012'ye göre daha şık hem de fiyat açısından daha uygun ve daha az sorunlu olacaktır.

Mesut D.

Daimi Üye
Tepki
16
Bisiklet
Salcano
@Erdal YILMAZ

Teşekkürler düşüneceğim bunu.Benimde aklıma gelmişti eğer tam bir niyetim olursa alırım :in:

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
mesut bence paran nakitse cok iyi 2 el bisikletler var kacırma derim hem donanımı daha iyi bişeyler bulmuş olursun bence temiz kullanılmış ikinci el al sahibinden e bak kesin bulursun

Mesut D.

Daimi Üye
Tepki
16
Bisiklet
Salcano
@haceli yılmaz

Sağol abi şimdilik bir bakalım,şu maaşımı bir tam yapayım arayıp bulacağız inşallah..benim bisiklette tuhaflaştı vites sistemi çöktü 6 da kaldı ne ilerliyo ne geri atıyo.Ama birde olmayanları düşünelim inşallah birgün onlarında olur..