Müzisyenler Kulübü

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
60 yıllık antika bir ud sahibiyim ama artık uğraşmıyorum o işlerle...Üst seviye bir mtb ile takas etmek isteyen olursa düşünebilirim teklifinizi , ayrıca hiphop beatmakerliği ve produktorluğude yaptım severim o işleri..

• Beğen
Tepkiler: münferit vagon
Scudo

Lykiafogu

Üye
Tepki
43
İsim
Berkay
Bisiklet
Lapierre
Selamlar,

Bende aranıza katılayım. Viyola, piyano ve klasik gitar çalıyorum. Viyolayı aktif olarak bir orkestrada çalıyorum:harika: He ayrıca en kısa sürede keman alıp onuda öğrenmeye hevesliyim.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@alifurkan390 eskiden çalıyodum ama 10 senedir ellemedim desem doğrudur. bu tip enstrıumanlar durmadan antreman ve çalışma ,ister benden iyi bilirsin guzel kardeşim.

münferit vagon

Daimi Üye
Tepki
581
İsim
Ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@mariokaldato Estağfirullah, bir heves işte; başlamak niyetindeyim ama... Haklısınız abi, ara verince olmuyor. Ne kadar sürede sizin için doyurucu olan bir kıvama gelebildiniz acaba?

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@alifurkan390 ud gibi enstrumanlar çok uzun zaman istiyor dostum . Çalınan bir şarkıyı "aaa bu şu şarkı deil mi yav ? " dedirtene kadar 5 sene geçmişti :D oyle tuhaf ki bu işler çalıyorum sanıyosun sonra bi adama denk geliyosun adam bir hicaz taksim atıyor "ohaaaa laaa ben anlamıyomuşum bu işten " diyosun. :D emprovize bi sanat bu ucu bucağı yok malesef :D

münferit vagon

Daimi Üye
Tepki
581
İsim
Ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@mariokaldato Demek ki bu yönüyle Ney'e de benziyormuş. Aynen o taksim mevzuunu yaşamaya devam ediyorum. :) Sabır... Ama değer mi, bence değer :)

• Beğen

E2NT

Üye
Tepki
26
İsim
Ertan
Bisiklet
Bianchi
Uzun zamandır elektro gitar çalıyorum kullandığım markalar; rockstar,peavey,cort,fender. Favori markam Ibanez ama malesef daha sahip olamadım kendisine :)

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.181
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
gerçekten bu konu hareketli ve genelde de gitar ağırlıklı.Her ne kadar rock ve türevlerinden hoşlansam da saksafon trompet ve trombon sesi bi başka geliyor ve @S. Uzun resimler çok hoşuma gitti.Bir arkadaşım ile ona gitar almıştık ora evlerimiz yan yana olunca onunla birlikte üç aşağı beş yukarı öğrenmiş 3 yıldır alıyorum alacağım derken hep bir problem çıkıp gitarın parası bir yere gidiyor :) Bakalım kenarda kötü gün için ayırdım para var onunla alıp işe girmemle o parayı yerine koyarım inşallah.Saksafon olayını da 3 ay önce alıyordum babama gitti parası neyse bakalım bu sefer aklıma iyice koydum aklımda bir iki elektro modeli var bu sefer alıp başlayacağım.

S. Uzun

Üye
Tepki
59
Bisiklet
Salcano
Teşekkürler ederim @MakRo . Eğer ki kamış uflemeli bir enstruman alırsanız yardımcı olurum. Müziğe başlamak hiç bir zaman geç sayılmaz. Inşallah en yakin zamanda hedefinize ulaşırsınız.

• Beğen
Tepkiler: MakRo

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Benim de 1 hafta önce işaret parmağım kesildi, 4 dikiş atıldı. Bass çalamamanın verdiği işe yaramazlık duygusunu yaşıyorum, buyrun sizinle de paylaşayım...

• Beğen

h.erarslan86

Aktif Üye
Tepki
75
Bisiklet
Mosso
Herkese merhaba;

Bende üniversiteden beridir gitar çalıyorum. Yaklaşık 10 yıl oldu.

Klasik gitarım YAMAHA
Elektro Gitarım WASHBURN

Her iki gitarımda giriş seviyesi gitar sayılır. Gitarlarım haricinde kullandığım bir ekipman yok. Aslında şu bisiklet olayını halledip aksesuarları da alıp gitar için amfi/pedal vs olayına gireceğim. Gerçi Elektro gitarı da değiştirmek iyi bir şey almam da gerekir ama çok para harcadım bu aralar :D

• Beğen

E.r.k.a.y

Üye
Tepki
71
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar merhaba,

Ben de 11 senedir ney üflüyorum. (2005'te başlayan bir aşk bu...)

Elimde Yıldız, Kız ve Mansur Ney'lerim var.

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@alifurkan390
Evet abi calabiliyorum ama kendi capimda

Eroseros

Forum Bağımlısı
Tepki
1.307
İsim
Eray Yumuşaker
Bisiklet
Sedona
Dinlediğim herhangi bir ezgiyi telli ve tuşlu çalgılarda kulaktan hatasız çıkarabiliyorum.
Buna çalmak denilebilir mi bilmiyorum.

Ahmet Onur Çakmak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.562
Böyle bir konu var mıydı ya :) ben de blues severim. Isparta'da üniversite okurken şehirde ilk açılan barda iki sene sahne yapmışlığım var. Sonra demet akalın çalmaktan bıkmış ve bırakmıştım :) hala kendimi eğlerim arada bazen arkadaşlar çağırır çalmaya.

• Beğen
Tepkiler: Eroseros

soner kalaycıoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
949
İsim
soner
Başlangıç
1968—69
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Klasik
buda benim bisiklet müziğim.bunu forma hediye edebilirim.selamlar,saygılar..
(link)

amatör gitar ağırlıklı,org,saz çalıyorum.

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
4 yaşımdan beri org çalıyorum. Ortaokulda flütle tanışınca flütte ustalaştım. Doğuştan müzik kulağına sahibim. Nota bilgim yok. Klarnet aldım ama tekniği flütten çok farklı. Bi güzelce çalmayı beceremedim.