Mutlu bir bisikletçi olmak için ipuçları

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Bu güzel konuya bir daha yorum yazmak istedim.Kopyala yapıştırmalardan haz almıyorum ,Tıklamıyorum dahi diyenlere güzel bir örnek.Harika bir konu ve bilenler için güzel bir yönlendirme ,bilgi paylaşımı.Forum demek zaten her anlam da "paylaşmak" ve paylaşınlardan fayda çıkarmak.Çok sağ ol "Emeğine" sağlık.

• Beğen
Tepkiler: SRT
Scudo

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
aşağılara düşmüş,aramıza yeni katılan arkadaşlar için hortlatmanın zararı olmayacağını düşündüm ;)

• Beğen
Tepkiler: naz34

murat uludağ

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Murat ULUDAĞ
üşenmeyip bizim için yazdıgınız önerlileri okudum ve bir cogunu yapmış olduğum için gerceten etkilendim cünki farkında olmadan yaptıgım şeylerdii teşekkürler

MustafaKA

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Kron
@Hasan Hakan Koç

benzer şeyi bende yapıyorum
hatta onun ismi bile var ben ismiyle hitab ediyorum :)

emre ersoy

Forum Bağımlısı
Tepki
509
İsim
Emre
Emeğinize sağlık çok güzel yazı olmuş..

_kartal_

Forum Demirbaşı
Tepki
207
dün beni yarışta yarı yolda bırakmadığı için bisikletime teşekkür edip öptüm:))

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
* Gerilerden sizi yakalamaya çalışan bir bisikletçi görürseniz yakalamasına müsaade edin. Eğlenmek, hızlı gitmekten önemlidir.

Bu kişiler genelde kasksız oluyorlar ondan dolayıda yol vermenizde fayda olucaktır. Kasklı bir bisikletçi gördüklerinde birşey zannediyorlar geçincede kendilerinle gurur duyuyorlar sanırım :) . Geçenlerde başımdan geçen bir olayı anlatayım size;

Turumu tamamladıktan sonra normal tempomla sahil keyfi yaparken, yanımdan biri bana bakarak büyük bir endişeyle (eski çelik kadrolu 28" şehir bisikletiyle) tam yol gidiyor :), 20 m ilerden dönüp dönüp bakıyor bana, surat ifadesinde anlamsız bir endişe, hırs, neyse aldırmadım devam ettim yine ilerde durmuş bana bakıyor, gülümseyip ne oldu gibilerinden hareket yaptım, yine dehşete kapılmış bir biçimde devam etti yoluna :), gerçekten çok güldüm :), özelliklede bu konu altında yazılan yukardaki maddeden sonra...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Hasan Hakan Koç

bu çok hoşuma gitti:) paylaşım da çok güzel.ben de bir bisiklet almak üzereyim, forumda yeniyim.aldığımda mutlu olduğum şeyleri buraya tüm samimiyetimle paylaşacağım

Tepki
36
İsim
Serdar Y.
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Çok güzel bir yazı olmuş bu. Gidonun içerisine para koyma fikri, hiç ummadığınız anda giymemiş olduğunuz bir ceketin cebinden çıkan para gibi adamı mutlu eder. :)

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
bugüne kadar mutlu bi bisikletçiydim zaten... bundan sonra daha mutlu bi bisikletçi olucam =)

okuması bile keyifli bi yazıymış, teşekkürler =)