Mersin

Bmx_boy!..

Üye
Tepki
13
siteye hosgeldın ahmet bende mersindenim ismim can msnemi verim orda konusalım ok efsane@hotmail.com dan ulas rampaya takılıyoruz biz tanısalım ok
ben mersin pozcu dayım sonra gorusuruz ok

Scudo

Bmx_boy!..

Üye
Tepki
13
merhaba ben mersinden can bu forum super ne arasak var muthıs
bısey ben hareket bısıkletı arıyorum ok eski oolması onemli degil
bastan dizecem sadece catısı olan varsa haber etsın lutfen
bana bu aralar cok lazım oluyooo!!!!! bana msneden ulasa bılırsınız
ben hafta ıcı 7 ile 11 arası acıgım pazar gunlerı gunboyu
efsane_968@hotmail.com dan ulasın beklıyorummmmmmmm???

• Beğen
Tepkiler: Enis Özer

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
Hoş geldiniz.

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
slm Ahmet bende yeni üyeyim.Mersinde oturuyorum ve mersinli maceracı arkadaslar arıyorum kendime.özellikle yaz için 100-200 km lik geziler düzenlemeyi düşünüyorum.ama saglam bi kaç arkadas lazım.muhabbeti ilerletelim dersen msn im ozgurluk_tutkunu@hotmail.com .görüşmek üzre byy

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
slm arkadşlar forum cok güzel.Mersinde oturuyorum ve mersinli maceracı arkadaslar arıyorum kendime.özellikle yaz için 100-200 km lik geziler düzenlemeyi düşünüyorum.ama saglam bi kaç arkadas lazım.muhabbeti ilerletmek isstiyenler için msn im ozgurluk_tutkunu@hotmail.com .görüşmek üzre

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
hoşbulduk... eminim burda cok seviyeli arkadaslarla tanışıcam.üye oldugum için cok mutluyum

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
dostlukların pekiştiği,bilgilerin paylaşıldığı sitemize hoş geldiniz..:)

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
slm bende Mersinden Feyyaz.gezginn akdeniz bölgesine bi gir istersen bikaç sey yazdım.Belki ilgini ceker :)

Tepki
6
bende mersinliyim arkadaşlar..selamlar..
valla bende her akşam işten gelince sahil boyunca bir tur atıyorum.Hiltondan başlayıp-o sahil yolunun sonuna kadar devam edip geri dönüyorum..Çoğu zaman yorgunluktan bitap düşüyorum ama elimden geldiğince devamlı olmasına çalışıyorum..

• Beğen
Tepkiler: t-genc

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
herkese slm gezginn,Mersinde bi bisiklet grubu kurmaya calışıyorum ilgilenir misin? özellikle yazın 200-300 km lik turlarla mersinin gezmedigimiz yeri kalmasın istiyorum.Bi kaç saglam arkadasa ihtiyacım var eger ilgilenirsen buraya yazabilir yada ozgurluk_tutkunu@hotmail.com adresinden bana ulasabilirsin

• Beğen

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
aramıza hos geldin senin bu yaptıgın 100-200km gezi günübirlikmi yoksa 1-2 günlükmü kamp seklindemi ben antalyalıyım the_bicycle_cambaz@msn.com dan da bana ulasabilirsin kendine iyi bak maceralı pedellamalar dilerim

bikedriver

Üye
Tepki
1
Ben de yeni üye oldujm foruma... Mersin'de üniversitede okuyorum ve yiğenimle beraber sürekli bisiklet turları yapıyoruz dağ tarafına doğru.

Aslen Antalya'lıyız, forumdaki Antalya'lı arkadaşların yaptığı etkinlikleri Mersin'de de görmek isterdim... Umarım biz de toplanabiliriz...

• Beğen

bikedriver

Üye
Tepki
1
Arkadaşlar tekrar merhaba,

ben bu hafta bisikletimi alıyorum Allah izin verirse, hayırlısıyla bundan sonra ki turlarımı daha sıkı biçimde antremana çevirerek atacağım ve kondisyon tutmaya çalışacağım sıkı biçimde. :)

ozgurluk_tutkunu'nun da dediği gibi buluşalım hepberaber bir şeyler yapalım arkadaşlar :)

İsmim Burak arkadaşlar, burda kullandığımız nicklerle hitap etmek garip geliyor bana, Burak diyebilirsiniz :) Hemen belirtmek isterim aslen Antalya'lıyım ve Antalya'daki arkadaşların yaptıkları etkinlikleri gördükçe kıskanıyorum :( Biz de Mersin'de bu etkinlikleri başlatalım en kısa zamanda. Sonra bakarsınız bir gezi düzenleriz kondisyon tuttuktan ve birbirimizi daha iyi tanıdıktan sonra, Antalya'daki arkadaşlarla buluşuruz Anamur'da falan belki, süper olur :) Zaten Ant-Mersin yolculuk edenler bilir, mükemmel zevkli bir yoldur... Genelde turistleri görüyorum o yolda bisiklet yada motorsiklet ile, ama kondisyon tuttuktan sonra 480/2= 240 km yapabiliriz bence :)

Ayrıca buradan duyurmak isterim, Halk Eğitim Merkezi (Gazi Lisesi yanı), ücretsiz Almanca kursu veriyormuş arkadaşlar, ben bu pazartesi gidiyorum, Pazartesi gelin demişler arkadaşlara, sanırım bu hafta başlıyor, dil kurslarındaki fiyatlar 800-900 arasında değişiyor, böyle bir kusru ücretsiz vermeleri harika, ilgilenen arkadaşlar varsa duyurayım istedim :)

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
slm burak Benim ismimde Feyyaz memnun oldum,söylediklerine katılıyorum.forumda verdim ama tekrar veriyim msn mi ozgurluk_tutkunu@hotmail en kısa zamanda görüşmek üzre...