Mersin

kaangiu

Üye
Tepki
5
İsim
Kaan
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Ümit
Bisiklet türü
Katlanır
Slm arkadaşlar bende mersinden aranıza katlanir bisikletim ile katıldım ismim Kaan.
Herkese keyifli sürüşler

• Beğen
Tepkiler: Ekincan
Scudo

Kazanci33

Üye
Tepki
13
İsim
Burak Kazancı
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkese selam ismim Burak bu foruma daha önce katılım sağlamıştım. Yeni üyelikle beraber aranıza mersinden katılıyorum. Herkese iyi forumlar

Tamirer

Üye
Tepki
0
İsim
Bahadır
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba. Ben Mersinde görevli İngilizce öğretmeni Bahadır Tamirer. Yakın zamanda spor, egzersiz amaçlı bir bisiklet almayı planlıyorum. O yüzden de araştırma halindeyim. Ve bu siteyi buldum. Herkese selamlar. Bu arada Mersinde bisiklet alabileceğim mağazaları da önerirseniz sevinirim

kbatuu

Üye
Tepki
21
İsim
Batuhan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba. Ben Mersinde görevli İngilizce öğretmeni Bahadır Tamirer. Yakın zamanda spor, egzersiz amaçlı bir bisiklet almayı planlıyorum. O yüzden de araştırma halindeyim. Ve bu siteyi buldum. Herkese selamlar. Bu arada Mersinde bisiklet alabileceğim mağazaları da önerirseniz sevinirim
Eskilerden antmen var deliden var buralar bayilik yapıyor eğer sıfır alacaksanız. Google haritalara yazarsanız ikiside çıkar merkezde zaten.

• Beğen
Tepkiler: Tamirer

apabos

Üye
Tepki
35
İsim
koray
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar şu an 25-30 arası ortalama hızla sürüyorum.kız kalesinden silifke yada erdemli yönüne doğru sürüş yapabileceğim arkadaşlar arıyorum.herkese iyi sürüşler.

Bilal Akbaş

Daimi Üye
Tepki
425
İsim
Biloo
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar şu an 25-30 arası ortalama hızla sürüyorum.kız kalesinden silifke yada erdemli yönüne doğru sürüş yapabileceğim arkadaşlar arıyorum.herkese iyi sürüşler.
Merhaba, nerede oturuyorsunuz..Silifke Susanoğlu-Susanoğlu Taşucu- Taşucu -Silifke olarak akşamları sürüş yapıyoruz..Hafta sonları Erdemli-Mersin bölgesine sürüşlermiz de oluyor...Birlikte sürüş yapabiliriz..

apabos

Üye
Tepki
35
İsim
koray
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
kızkalesi migrosun orda oturuyorum.Akşam kaç gibi sürüyorsunuz.ön ışığım var ama karanlıkta yetersiz olabilir.Genellikle hep gündüz sürüşü yapıyorum o yüzden.haftasonu gündüz sürüşü yapıyorsanız kaç gibi çıkıyorsunuz yoldan size katılabilirim.Ortalama hızım sizin için yeterlidir umarım.

oktay33

Üye
Tepki
4
İsim
Oktay
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar hayırlı bayramlar Mersin merkez Toroslar dan aranıza katıldım.Ortalama hızım şu an 25 varsa arkadaşlar konuyu yeşillendirelim.

M. Polat

Üye
Tepki
0
İsim
Muammer Polat
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur