Mersin, Muzaffer Erol Gez ile söyleşi için Hacgediği'ne gittim. (902 mt) 08.05.2010

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Hakan Eşme

Ben de sevdim bu geziyi Hakan bey, Muzaffer Erol Gez ağabeyimle yaptığımız sohbet tabii işin can alıcı noktası. Dün fotoğrafları iade etmek için uğradım, konu hakkında biraz daha konuşmak istiyordum aynı zamanda. Görüşemedik, ilk fırsatta gerçekleştireceğim. Selamınızı da memnuniyetle iletirim. Hangi etkinlikleri paylaşmıştınız öğrenebilir miyim? Sizi hatırlatmakta faydası olabilir.

Scudo

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Aladağlarda bir kaç etkinliğimiz olmuştu, sonra onu evinde ziyaret etmiş ve orada konaklamıştık. "Keşanlılar" deyince anımsayabilir belki, uzun zaman oldu.

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@emin demirpolat

Çok teşekkürler Emin bey, sağ olun, sadece sevdiğim şeyi yapmaya çalışıyorum. :) Bu sohbetin yazımını biraz önce bitirdim ve şehirler arası gezilerde yayınladım, umarım beğenirsiniz. Pedalınız güçlü olsun. :in:

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Asmirk

Sayın "asmirk", gerçekten güzel oldu bu tur. Rica ederim, umarım bir gün gerçekten tanışırsınız. :)

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@kizak

Sayın "kizak", desteğiniz için çok teşekkür ederim. "Burası"dan geçerken zilimi çalarım... :) Pedalınız güçlü olsun. :in:

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.635
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
imreniyorum böyle görüntüleri görünce hayırlısı ile o günleri görmek bizede nasip olur

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
mükemmel bir gezi ,doga ile iç içe bir tur olmuş ..fotolarınızda ve anlatımınızda bir o kadar güzel olmuş....ayaklarınıza saglık........hoşçakalın....

RECEP İŞLEK

Forum Bağımlısı
Tepki
996
merhaba.paylaşımınız için teşekkürler.ayaklarınıza sağlık,yüreğinize sağlık.gerçekten gezdiğiniz ve anlattığınız yerler çok ama çok güzel.Allaha emanet olun.

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Selim Üsel

Güzel oldu gerçekten bu gezi, beğendiğinize memnun oldum. :)

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@T0LGA

Geçmiş olsun Tolga, o köyde köpeklerin bir kıza saldırdıklarına ve kızın ambulansla hastaneye kaldırıldığına şahit olmuş arkadaşlarım... Beğendiğine memnun oldum.

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@fahrettin ustaömer

Fahrettin bey, teşekkürler. Gezilerim devam ediyor, forumda da pekçoğu var...

sokol yeşil

Aktif Üye
Tepki
76
ahmet abi valla özendim sana çok güzel tur yapmışsın da bişiy sorucam karşına köpek falan çıktıktan sonra kaçmaktan başka çare yok mu:) ne bileym köpekleri uzaklaştıracak ses yayan bişiyler falan:)

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Ben bu başlığı yeni farkettim. Muhteşem fotoğraflar ve mükemmel anlatım için teşekkürler. Topiği yeniden tazeleyen arkadaşa da ayrıca teşekkürler.

Bariskkk

Forum Bağımlısı
Tepki
326
İsim
Barış KKK
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Paylaşım için teşekkürler çok güzel bir gezi olmuş anlaşılan kazasız belasız sürüşler dilerim.