Mecidiyeköy

Scudo

s1nan_guv

Üye
Tepki
25
İsim
sinan
Bisiklet
Carraro
ist ayazağada bir tek ben varım heralde?

Tepki
4
İsim
Cngz
Bisiklet
Dahon
Yanınızda bir dahon olsun isterseniz bana da haber verin;-))

Gökhan Kuş

Daimi Üye
Tepki
544
İsim
Gökhan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Cyclocross
Sevgili arkadaşlar ben avrupa yakası mecidiyeköy tarafındayım. Benim gibi fatbike bisikleti olan veya hafta sonu arazi yapmak isteyen mtb, downhill ve cross bisikletçilerle tanışmak isterim. Arazide mangal yapar biralarımızı yudumlarız, tamamen keyfi bir toplanma iddamız olmadan. Herkese teşekkürler.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Gökhan Kuş

birada ben yokum gökan ama senin olayına cevap gelmemiş ha tek bira ne zaman olur bende, eve gelince ,nitekim yarışlarda adamlar şampanya patlatıyor ,öyle fazla radikallik olmaz herşeyin azı çoğu olmaz.

Gökhan Kuş

Daimi Üye
Tepki
544
İsim
Gökhan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Cyclocross
Geçen bi yarış sonunda adamlar giderken bira filan açtılar. İçim gitti. Fatbike konusuna mesaj gelmemiş ama bireysel kullananlar var. Onlara ulaşmaya çalışıyorum. İnsanların fatbike a tepkileri çok komik. Bunun lastikleri uçak lastiği mi filan :D

• Beğen
Tepkiler: Levent_K

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Gökhan Kuş

fransa dağ etaplarında eğimde sporcunun suratına bira püskürten çılgın fransız seyircisi ,hahahah
hatta resimler var onları bulabilirsem koyabilirim ,eğimde seyircinin bir tek birasını alıp içe içe giden yarışçı vardı
sonra diskalifiye oldumu bilemem.

Dolk

Üye
Tepki
41
İsim
Umut K.
Bisiklet
Mosso
Daha yeni üye oldum böyle bir fırsatı kaçırmışım. :D Bende de Fat var. Mecidiye köye yakınım. Zaten genellikle rotam o taraf oluyor. Rumeli Hisar üstünden çıkıyorum Cevahire otobüs istikametinden gidiyorum aynı şekil evime dönüyorum. Fat için malzeme bulmak özellikle Türkiye'de çok zor. Fikir alışverişi yaparız daha iyi olur. Eğer Mecidiyeköy'de oturuyorsanız mutlaka beraber sürmeye başlayalım. Tek başıma sürmekten sıkıldım.

@Gökhan Kuş

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Kuş

Gökhan Kuş

Daimi Üye
Tepki
544
İsim
Gökhan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Cyclocross
@Dolk Bana özelden telefonunu yazarmısın, çok iyi olur beraber süreriz :)

Seymour Glass

Aktif Üye
Tepki
246
İsim
Seymour
Bir kaç hafta önce yağmurlu bir gün, eski şişli adliyesinin önünde otobüsle giderken, otobüsün yanından geçen bir fat bike'lı gördüm. "Kim ulan bu manyak?" diye düşünmüştüm. Kesin ikinizden birisiniz.

• Beğen

leintair

Üye
Tepki
55
İsim
MURAT DAĞDELEN
Bisiklet
b'Twin
Alkol kullanmam ama arazı ortamında surebılcegım bısıkletım olsaydı eslık ederdım :D gayette zevklı gececegınden emınım :D ıns aradıgın standartta kı arkadaslara ulasırsınız

• Beğen

Gökhan Kuş

Daimi Üye
Tepki
544
İsim
Gökhan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Cyclocross

Dolk

Üye
Tepki
41
İsim
Umut K.
Bisiklet
Mosso
@Seymour Glass
Eğer mat siyah bir Mosso ise benim. :D Ben olma ihtimalim baya bir yüksek çünkü Hisar üstü-Şişli arası otobüs rotasını kullanırım. Büyük ihtimal benim. :) Bir de o "manyak" çocuksa kesin benim. :)

@Gökhan Kuş
Özel mesaj attım eklersin beni. Hafta sonu kesin boşum. Hastalığım da geçti geçecek havalar da bu hafta sonu düzelirse takılırız.

Dolk

Üye
Tepki
41
İsim
Umut K.
Bisiklet
Mosso
Bir kaç hafta önce de kaç hafta önce? Yağmurlu havada sürdüm de şimdi yakın zamanda sürmedim sanki.

Ama benim olmam daha muhtemel çünkü otobüs rotasını kullanıyorum.

Eğer yarış bisikleti kaskın üstüne gogle (snow board) gözlüğü takmışsa o manyak benden başkası olamaz. :kptmya:

Defcoon

Üye
Tepki
47
İsim
Nazım
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Cyclocross
mecidiyeköyde oturmuyorum ama metro ile ulaşım sağlayabileceğim en kolay yer orası olduğu için bu konuya yazıyorum sürüş arkadaşları arıyorum yol bisikleti kullanıcısıyım 50km tahmini menzilim var :) üniversite öğrencisiyim tek başıma keyif alamıyorum yeni taşındığım için yalnızım :(

• Beğen
Tepkiler: Trakyalı