Londra'dan yol bisikleti...

ÖmerT.

Üye
Tepki
0
Yurtdışından 2000 TL bütçeyle yol bisikleti almayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir? Not: Alacağım yer Londra... Belki dükkan tavsiyesi bile alabilirim. Şimdiden teşekkürler...

Scudo
Tepki
5
(link)

buradan bir bakın size uygun adres var mı. Ayrıca mümkünse oradan sadece bisiklet almakla kalmayın aksesuar vs. de bakın isterseniz sitesinden sipariş verirseniz ücretsiz olarak UK içi bulunduğunuz yere gönderilir.

ÖmerT.

Üye
Tepki
0
@Güvenç A.

Aslında bulunduğum yere koliyle göndermek yerine, bir bisiklet taşıma çantası alıp o şekilde Türkiye'ye getirmek istiyorum. Önerebileceğiniz bir model marka varsa öğrenmek isterim. Taşıma çantasını da Türkiye'den alıp oraya götürmeyi düşünüyorum. En büyük sıkıntı seçim yapmak. Yardımlarınızı bekliyorum...

Tepki
19
Londrada Surrey Queys metro istasyonu cikisinda Decathlon var. Ancak Turkiyedeki Decathlonlarla uzaktan yakindan alakasi yok. Cok ileri seviye modelleri var. Aksesuarlar ise on milyar cesit inanilmaz delirirsiniz. Arkadasin onerdigi Evans Cyclesda cok saygideger bir yerdir oraya da bakabilirsiniz.

Tepki
5
Yol bisikleti konusunda size tavsiyede bulunacak bilgiye sahip değilim İnşallah tecrübeli kişiler öneride bulunurlar.

ÖmerT.

Üye
Tepki
0
Konu 1 hafta daha güncel arkadaşlar... Özellikle bisiklet önerilerinizi bekliyorum....

Burçak Erbil

Forum Bağımlısı
Tepki
2.691
@Güvenç A.

Ben de Evans Cycles diyorum. Önce web sitesinden bir bakın; özellikle indirimdeki bisikletleri yakalamaya çalışın. Mağazaya giderken istediğiniz modeli bilirseniz sadece o şubedeki seçeneklerle kısıtlı kalmazsınız, diğer şubelere de baktırırsınız. Bazen %50'lere varan indirimler oluyor. Arkadaşın da dediği gibi bisiklet dışında diğer ürünlere de web sitesinden bir göz gezdirin, ben geçmişte %80 indirimle giyim almıştım.

• Beğen
Tepkiler: ÖmerT.

ÖmerT.

Üye
Tepki
0
@Burçak Erbil

Her ikinizin de bahsettiği siteyi gözüme kestirdim. Zaten web siteleri bile diğer bisiklet sitelerinden daha özenle hazırlanmış, kullanışlı ve geniş... Diyorsunuz ya istediğiniz modeli bilirseniz diye... İşte sorun bu. Ben onu bilmiyorum.:p Yine de önerilerinizi dikkate alıp indirimdeki ürünleri yakalamaya çalışacağım. Ne diyordu ingilizler böyleleri için? Şey hatırladım: Bargain Hunter :)