Lapierre sensium 100 hakkında

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.468
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu velespit salco 022 yi saymazsanız türkiye topraklarındaki en ucuz karbon bisiklet klasmanında başa güreşir. Kaliteli bir bisiklettirde. Daha önce araştırıp incelemiştim fransız fdj takımına bisiklet sağlayan bir firma lapierre. Aksel grup bünyesine girmişti sanırım. Yabana atılır bir bisiklet değil birde bunların performans türü var şimdi adı gelmedi.

• Beğen
Tepkiler: emrah sökmenberk
Scudo

emrah sökmenberk

Daimi Üye
Tepki
167
İsim
emrah
Bisiklet
Mosso
Aldigimiz zaman pisman olmayacagimiz bir bisiklet sanirim amator bir kullanici olarak tatmin eder sanirim

Bekir EREN

Üye
Tepki
133
Bisiklet
Lapierre
Sevgili arkadaşlar epeydir yol bisikletine geçmek için niyet ediyordum ancak bi türlü tercihimi yapamamıştım. sensium 100 almaya karar verdim gibi 3500 tl civarı fiyat aldım açıkcası.

(link)

fikirleriniz ve eğer varsa deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.298
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
Kadrı boyu uygunsa eğer sakın kaçırma derim bu fiyata bedava , ileride de jant seti takviyesi yapıp uzun yıllar kullanırsın.

• Beğen
Tepkiler: Bekir EREN

mehmetsunu

Tepki
13.468
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yıllar öncesinden gözüme kestirdiğim bir modeldir. Piyasanın sudan ucuz karbon bisikletidir. Bu fiyata şamda kayısıdır. Lapierre FDJ takımının bisiklet sponsorudur. Bu fiyata bu kalitedir. F/p ürünüdür. Gideri vardır. Alınasıdır, sürülesidir, binilesidir. Nerden alacaksındır. Birde bizdemi alsaktır.

Hamid Asım

Daimi Üye
Tepki
257
Bisiklet
Lapierre
Aynı markanın sensium 200 2014 modelini kullanıyorum çok memnunum, ben ikinci el olarak 3000TL ye almıştım. Giriş seviyesi karbon bisiklet. Boyu uygunsa bu fiyata karbon bulmanız zor, ancak ikinci elde bazen çok uygun bisikletler düşüyor takip etmenizi öneririm.

• Beğen

Bekir EREN

Üye
Tepki
133
Bisiklet
Lapierre
@Ertan M. boyum 1.87 cm sanırım 58 kadro alacağım. 56 uygun gibi düşündüm aslında ama caad 8 e bindim 56 kadroya denemek amaçlı. iri yapılıyımdır bisiklet küçük kaldı altımda. o sebepten 58 istiyorum.
@mehmetsunu kayseride malum lapierre yi pek satan getirip götüren yok erciyes bisiklet sağolsun böyle bi fiyat verdi.

@Hamid Asım aslında düşünmedi değilim bakındım da bir kaç modele ancak ya boyu tutmuyor ya istediğiniz bisiklet olmuyor. bahara da hızlı ve hazır girmek istiyorum. o sebepten elimde çok bir zamanım kalmadı diye de düşünüyorum. yoksa yaz sonundan itibaren gözüm markalarda ürünlerde. şurası da var. 2016 yılı için birçok marka fiyatları uçurmuş. aldığım bir duyum salcano 105 setli karbon bisikleti için 5500 gibi fiyat belirlemiş.

mehmetsunu

Tepki
13.468
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Vay hemşerim dikkat etmemiştim. tamam o zaman aksel grup markası olduğundan erciyes bu bisikleti satar. Ayhan uygun bir fiyat yapar. Yinede sen üzerindeki parçaların katalog da yazılanlarla aynı olup olmadığının bir kontrolünü yap bisikleti almadan önce. İkide hediye suluk filan iste. Şimdiden hayırlı olsun. Parasına göre güzel bir seçim.

• Beğen

Bekir EREN

Üye
Tepki
133
Bisiklet
Lapierre
@mehmetsunu artık işte bastıracaz. bunun suluğu yok, ışıkta ister, eldivenleri de unutma ayhan kardeş diyeceğiz. en üst level işte kask ta mı versen ki :) oda kırmaz bizi birkaç birşey verir. teşekkür ederim bilgi ve destek için.

mustafa üzümcü

Aktif Üye
Tepki
95
İsim
ÜZÜMCÜ
Bisiklet
Merida
bende uzun zaman araştırma yapmıştım bu model için çok uygun fiyat vermişler bence kaçırma derim

• Beğen

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.298
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
@Bekir EREN
Bu fiyata bedava bisiklet güle güle kullan geliştirmeye de açık bir kadro ilk jantlardan başlarsan baya bir hafifletirsin:)

• Beğen
Tepkiler: taskin90

Bekir EREN

Üye
Tepki
133
Bisiklet
Lapierre
@mehmet.ali Hayırlı olsun. Ben alırken bahsetti bana da 55 kadrosunu da sattım diye. Güle güle kullanın. Kazasız bol pedallar dilerim.

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.515
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bekir EREN Birebir kardeş olmasınlar diye ben matarayı mavi aldım sizinki beyazdı :D Teşekkürler.

• Beğen

Bekir EREN

Üye
Tepki
133
Bisiklet
Lapierre
@Ertan M. haklısın bana da biraz ağır gibi geldi. R500 jantlar. 2100 gr civarı bi ağırlığı varmış. Bisiklet için 8.5 kg civarı bi ağırlık değeri verilmiş 2 kg'ı jant. Zamanla geliştiririm inşallah.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.090
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
böyle bir marka'nın 3500'e karbon bisikleti cidden çok ilginç :D güle güle kullanın süper bir tercih olmuş.2015 model diye bu kadar ucuza gelmiştir diye düşünüyorum ki bunun bir önemi yok, harika bir bisiklet çünkü.