Klasik ve orjinal... o bir MUSTANG

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
(link)
bu da ilk makinem bisan mustang 27 jant 12 vites orjinal ve hatasız hatta yeni salcanomdan daha iyi akıyor

Scudo

adapolat

Forum Demirbaşı
Tepki
134
Bisiklet
Carraro
çok güzel bir klasik ..

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bence de adapolat
severek kullanıyorum...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Tamam mustangı anladımda o yanındaki oyuncağı çekseydin keşke :D vede biraz daha foto koysaydın daha iyi olurdu :) bisikleti gülegüle kullan çok güzelmiş

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Abdülsamed AKBULUT
İlker o da 3 yaşındaki küçük kızımın bisikleti ama şimdiden benimkine meraklı hatta kendininkinden çok benim bisiklete biniyor inanır mısın?:)
Mustang ın elimde şu an başka resmi yok çünkü yazdan yaza iki ay kadar memlekette kullanıyorum onu. Gelirken de askıya alıp kaldırıyorum çatıya, benden başka kimse kullanmıyo.
Aradım bir tane resmini buldum bilgisayarda o da bu resim.
Bu forma kaydolmadan önce bisiklet fotoğrafı çekmiyodum yaza memlekete gidince çekecem bol bol...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Yusuf'san
MaşALLAH :) onuda bisiklet konusunda yeterince eğiteceğinizden eminim, bu şekil anne babaların çocuklarına bisiklet kullanımı sağlamaları gelecekte ülkemizi bisiklet kültürü bakımından oldukça geliştirecektir. ALLAH kaza bela vermesin sizede minik kızınızada ve tüm bisikletseverlere :)

Cengiz Parlakgül

Forum Bağımlısı
Tepki
748
İsim
cengiz parlakgül
Belki elestiri alabilirim belki birileri bana kizacakta bu forumda yanlis anlasilmis bir olgu klasik olgusu. Eski bir bisiklet eski bir bisiklettir klasik degildir. Her eski bisiklete klasik deniyor, bu beni rahatsiz ediyor.

• Beğen
Tepkiler: Uğur S.

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Abdülsamed AKBULUT
Amin ecmain kardeşim.
Ben de çok isterim bisiklet kullanım oranının artmasını hem spor-hobi hem ulaşım maksatlı.
Miniklere de özellikle şehir merkezlerinde bisiklet kullanabilecekleri alanlar tahsis edilse çok yerinde olur bence.
Kayseri de şehir merkezindeki belediye koymuş zannedersem kiralanan bisikletleri görmüştüm oldukça hoşuma gitmişti.
Yaşadığım şehir aslında bisiklet kullanımına çok müsait değil ama yine de içimdeki bisiklet aşkından mütevellit dayanamadım bi bisiklet de burada aldım. https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=123818&highlight=
Hatta nasip olursa ilerleyen zamanlarda bir de katlanır bisiklet düşünüyorum.
Herkese bol pedallı günler

@cparlakgul
alınmam cparlakgul benimkisi lafın gelişi eski bisiklet diyebiliriz eski moda bisiklet de diyebiliriz.
ben genel olarak pedal-teker kombinasyonlarının hepsini hakkaten seviyorum o yüzden alınmam.
bol pedalllar..