KEYİFLİ Birr gece gezisii....:)

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166
;) Kar yağmasıyla, benim dedim acilen bisikleti hazırlamam gerektiği ve arkadaşları arayıp guzel,sıcak ve keyıfli bir gezi yapmamız gerek olduğunu anlatmam lazım ve ni tekimm güzel bşr gece olduu....

Bu gece yollardayızz...:D :D

(link)

(link)

(link)

(link)

http://img17.imageshack.us/img17/9804/grnt0392oe.jpg[/URL]

• Beğen
Tepkiler: Özgür Dilaver
Scudo

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166
II..bölüm...

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Herkese keyifli sürüşler diliyorummm..
Kendinizee cici bakınn...

• Beğen
Tepkiler: huseyinsak

huseyinsak

Aktif Üye
Tepki
54
Önder abi ellerimize ve pedallarımıza sağlık, bende en kısa zamanda atarım fotoğrafları ama ilk önce bulutut bulmam lazım.

Bu arada benden sonra güzel vakit geçirmişsiniz.

Bu gece çıkılırsa bende gelirim.

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
güzel olmuş yahu. ben de bizim buralarda bir tur atsam tatlı olacak.

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
offf of
işlerin yoğunluğu olmasa bi gece kesin çıkacaktım ama...nafile..

teşekkürler önder.
güzel bir gece..

• Beğen
Tepkiler: Önder Özdoğan

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
güzel bir gezi olmuş...
pedallarınıza sağlık..

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
önder abi neden beni çağırmadın yaa bak çok darıldım neyse güzel bi gezi olmuş artık senle yazın sıcağında gezeriz bolbol

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166

Cağatay kusura bakma...:rolleyes:
sana evden teskere çıkarmamız lazım, zaten saat 00.20 cıvarlarında cıktık dışarı..o saaten sonra zor işinnn:D :D

mazhar

Daimi Üye
Tepki
323
Güzel fotoğraflar gerçekten... çok iyi yapmışsınız üşenmeyip çıkmakla...
Bende pazar gecesi bu olayın eskisehir versiyonunu yaptım.ama burda her taraf nerdeyse diz boyu kar,memleketimde(istanbul) sanırım daha yeteri kadar kar yağmamış.
Arkadaşlar, daha önce karda bisiklet kullanmamış herkese tavsiye ederim.üşenmeyin çıkın çok keyifli bi olay...
Hayatımda ilk defa bu kadar yoğun karda kullandım,karda bata çıka ilerlemek çok zevkliydi.:)
Bisiklet güzel bi olay vesselam...:)
İstanbulda bisiklet kullanmayıda özledim... :(

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781

Ya yürüyerek çıkmak mesele bisikletle helal olsun nasıl çıktın mazhar abi :) Dışarıda yürürmekten zorlanan ayak kaslarım et kesti :( Dediğin gibi neredeyse diz boyu. Ölçtük hatta 30 cm. yeryer 35 ve 40 cm :eek: Daha iki gün iki gece yağacağı söyleniyor :eek:

Çektiğim bir iki resmi de ekleyeyim :)

(link)

Porsuk yine donmaya başladı :( Bu sene ne soğuk oldu yahu burası :(

(link)

huseyinsak

Aktif Üye
Tepki
54
Karda bisiklete binmek çok keyifliymiş özellikle de gece yarısından sonra.

İlk defa kendimi bu kadar mutlu hissettim. Bu duygu apayrı ne iş ne okul ne ev hiç bir derdiniz yok yalnızca siz, bisikletiniz ve sevdiğiniz insanlar...

Herkese tavsiye ederim karda sürüşü, bu arada hiç üşümüyorsunuz.

Bende koyucam fotoğraf bekleyin...

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763

Aslinda karda buzda bisiklete binmek yurumekden daha kolay, hatta efektif (kar dizboyu olmadigi surece :) )

kiskandim cocuklar sizi!! iki gecedir deli gibi calisiyorum.. ama bu gece erken yatip yarin isleri bitirim gece cikicammm :) kacmaz bu kacmazzzzzz!!!!!! (aslinda bu aksam da cikmak var ama, bir kere daha sansimi zorlarsam kesin nevazil olurum, isi saglama alalim ;) ) tekrar tebrikler

mazhar

Daimi Üye
Tepki
323
Oooo.. eya bide genç olucaksınız..:) valla bende yuruyemiyorum biker'ın dediği gibi ama bisiklete binebiliyorum:rolleyes:
Bana her zaman engel olan kalın dişli lastiklerimin ilk defa hayrını gördüm...
Bende ilkden saplanırım diye düşündüm ama bilakis bütün eskişehiri turlayıp geldim.hasanpolatkan,vilayet,adalar,porsuk falan derken eskisehirin altını üstüne getirdim:D
Yarında bisikletle çkıp bi tur atıcam heralde.
O değilde, bu kadar kar nasıl eriyecek ben onu merak ediyorum..!:(

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

mazhar çok çok iyi yapmışsın çıkmakla..
bu sabah başladılar sanırım, şehir içinde caddeleri loader denilen dozerlerle küreyip kamyonlara kar yüklüyorlar..artık kar keyfi için kentormana falan girmek lazım...

üst solunum yolu ve sinüs kanalları ile ilgili ne kadar hastalık varsa hepsini aynı anda üzerimde bulunduruyorum, bu yüzden işe gelmek bile büyük ızdırap..keşke bu karda bisiklet keyfini kaçırmasam..

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Ya Mazhar ve Murat abi gaza getirdiniz beni ama daha şimdi okuldan geldim.. Tamam alfaltın ortası gayet iyi çünkü devamlı körüyorlar hatta evet artık kamyonlara yükleyip şehir içinden uzaklaştırıyorlar. Yoksa eridiğinde ciddi sel potansiyeli var. Ama bizim buralar diz boyu :( Okula giderken sokakta yürümekte iyice zorlandım ve hala yağıyor dur durak bilmiyor :( Dendiği gibi ana yola çıkılsa gezilebilir... Ana yola çıkmam biraz sorun olur ama şu tuğrul abiden aldığım dişli lastikleri yeni trekime takayım da gezeyim diyorum :eek: EE oldu olacak beraber gezelim ? Var mı gelebilecek ?