kaynaklı kadrom

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
Benim hatalarım yüzünden garanti dışına çıkan kadrom için bana en uygun yolu gösterip her türlü yardımı yapan Efor Bisiklet - Sönmez abi ve Erkan abiye çok teşekkür ederim.

bunlarda fotğraflar:

(link)
Shot with (link) at 2007-08-03

(link)
Shot with (link) at 2007-08-03

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru
Scudo

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
umarım sağlam olmustur
eskisi kadar zorlama sinan :)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Her kırdığın yere bu şekilde destek yaparsan yakında tank gibi bir kadron olur Sinan :). Ama en sağlıklı çözüm bu, çünkü size ancak böyle kadrolar dayanır ;)

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@yunuskivanc

Sana katılıyorum . Birde bu sintoların bir resimlerini daha gördüm atlaya atlaya yerdeki sabit demir yamulmuş gibi görünüyordu. Neyse kadrona kavuştun, hadi hayırlı olsun. Aslında böyle kırılabilecek yerlere daha önceden destek kaynattırsan iyi olur ama o şekildede daha bisiklet kırılmadan çirkin görüntüye sebep olacak. Neyse dikkat edin Sinan kardeşim, bisikletin kadrosunu böyle kırdığınıza göre kendi kolunuzu bacağınızı Allah korusun.

tekteker

Forum Demirbaşı
Tepki
125
İsim
Volkan
sinan baya sağlam görünüyor ustada güzel yapmış hani kadrosu kırılan arkadaşları yönlendirirsin artık.

bi boya attınmı baya bi iyi olur artık.

şimdiki hedefin kadroyu parçalamak hadi aslanım görelim seni :D

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sinto bak toplama_bicyle'de soruyor. Ben Efor bisiklet'in atölyesi yok diye biliyordum. Bu kaynak işlemini Efor bisiklette mi yaptırdın. Benimde ufak bi kaynak işim olacak. Efor'da yaptırmadıysan nerede yaptırdığını bizimle paylaşırsan memnun oluruz.

exen

Daimi Üye
Tepki
44
bana özelden ulaşın kadro kaynagı ile ilgili kadrosunun kaynagını benim ustam yaptı ve gercektende cok saglam yaptı koyulan parcaların yerine alıştırmasıda bana ait

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@trialerkan

Herkes sana tek tek özelden ulaşacağına, buraya yaz detayları nerede olduğunu vs. lazım olan herkes faydalansın, nasiplensin diye düşünüyorum. Bilmem yanlış mı düşünüyorum?

Emre Ede

Forum Demirbaşı
Tepki
207
@soneryen

hak veriyorum, adres v.s. gerekli bilgileri buraya yazsan yada konu açsan, lazım olan herkes zaten senin verdiğin adrese yönlenmiş olucak ayrıca bizde bi sorun olduğundan arkadaşlarımızı o adrese yönlendiririz..sonucta her kapı size cıkıcak, anlayış gösterirseniz seviniriz

ayrıca sinan umarım eskisi kadar sağlam olmuştur kardeşim, bi terslik çıkıpta sana zarar gelmesini istemeyiz, umarım kazasız belasız bisikletinin hakkını verirsin

Soner YAMAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
sinan özel mesaj kutun dolu birazmesaj silde yazalım hadi bakiim bekliyorum