Kartal

chikasis

Üye
Tepki
2
İsim
burak özkal
Bisiklet
Salcano
Arkadaş lar bende kartaldayım bisiklet ile turlamak iyi olur pazar günleri kartal bostancı yapıyorum

Scudo
B

BF Okuru

Misafir
hocam katılmak isterseniz @ayhancelikk arkadaşımıza özelden mesaj atabilirsiniz yanlız bizim turlar genelde pendik şile arası oluyor bazende şileye kadar gidiyoruz biraz kondisyon gerekebilir ama sahil turlarımızda oluyor grubumuzda sahilde turlayan arkadaşlarda var rubumuz şu an on kişi civarındadır

chikasis

Üye
Tepki
2
İsim
burak özkal
Bisiklet
Salcano
Biraz kondisyon lazım tamam kardeşim en kısa zamanda msj göndericem

fatiherdem

Üye
Tepki
23
İsim
Fatih Erdem
Bisiklet
b'Twin
Herkese Selam Peki ya Bu 19 MAYIS 2016 toplu Aktivite Yok mu İstanbul da Bir Yerlerde ??

Üsküdar-Kadıköy-Bostancı-Maltepe Civarı Özellikle ??

Yada Organize Etmek-Olmak İsteyen Birileri..

Ben Varım :krnz:

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
29 ekim bisikletcilerinin olusturdugu suan icin yaklasik 600 kisi olan ve artarak devam eden caddebostan bisiklet surus etkinligi var. Sosyal medyadan kolayca ulasabilirsiniz. << istanbul icin

• Beğen
Tepkiler: fatiherdem

fatiherdem

Üye
Tepki
23
İsim
Fatih Erdem
Bisiklet
b'Twin
@Ahsen Okyay

Link atabilir misin @Ahsen Okyay hocam nerden takip edebilirim , bende 19 mayısta bir etkinlik arıyorum :harika:

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.148
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yarın sabah saat 9:30 gib Eyüp-Sarıyer tur planlıyorum Yol bisikletim var orta orta tempoda hafif performans turu olacak dileyen arkadaş msj atabilir.

lacos

Üye
Tepki
0
İsim
Arda Eren
Merhaba akşamları sahile inip kartaldan bostancıya kadar geziyorum eşlik etmek isteyen varsa buyursun Yaş 21

Whistle 1164d

Güncel

Güncell

Ömer ÇOLAK

Daimi Üye
Tepki
210
@lacos

Merhaba, başlık güzel umarım eşlik edecek birileri olur.
Naçizane birkaç önerim olacak.
1-Yeni başlamış olduğunuzu düşünüyorum. Bu yüzden beraber sürme konusundaki olası farkları azaltma adına nasıl bir tur düşündüğünüzü detaylı bir şekilde yapmalısınız.
2-Örnek:Atalar sahil Koçtaşdan saat 18:00 hareketle bisiklet yolundan ortalama 15-20 km hızda Caddebostan dan dönüş. Belturda durup çay icilip sohbet edilebilir. Tahmini tur süresi 2-3 saat.
3-Ramazan dolayısı ile ortak zamanları yakalamak zor olur.
4-Ben de Atalardayım ama ne zaman çıkacağım belli olmuyor.
5-Geçen hafta cumartesi aksam iftardan sonra tempolu Kadıköy veledrom ve eve dönüş şeklinde 65 km lik turu 2 saat 20 dk da tamamladım.
6-Bir haftadan sonra dün akşam yine 23:30 çıkışlı yine yüksek tempolu veledrom turu toplam 60 km yaklaşık 2 saatte tamamlandı.

Turunuz bol keyfini yerinde olsun.

Hayırlı ramazanlar...

safak743

Üye
Tepki
10
İsim
Şafak
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende haftada 5 veya 4 gun sabah 6 7 8 civari kartal atalar köprusunden başlayıp bostancı veya küçükyali yapip geri donuyorum o kadar yolu o kopruyu cıkmaya tercih ederim tabi.akşamlari 1 2 defa denedim fakat o dumanaltı sürüş zevkden rezillige dogru gectigi için kafamda bitirdim aksam sahil turunu sabah sürüşu gibi bir düşünceniz varsa size eşlik edebilirim.

lacos

Üye
Tepki
0
İsim
Arda Eren
Valla bostancı veledroma kadar idare ediyorum ondan sonrası dumansız iş nedeniyle sabahları çıkamıyorum

Vetsamet

Üye
Tepki
2
İsim
Samet Karabulut
Bisiklet
Merida
@Laistrogon Üstat son zamanlarda aksatsamda en az 1 kere yapıyorum. Katılabilirim :)

Laistrogon

Üye
Tepki
7
İsim
Laistrogon
Bisiklet
Mosso
olur yarın çıkıcam bugünde çıktım. müsaitsen eğer yarın için olabilir :)

Gixxer

Forum Demirbaşı
Tepki
399
İsim
Yiğit Tabas
Bisiklet
Focus
@Laistrogon yol bisikletçisi iseniz ben de bu rotayı sık sık kullanıyorum beraber sürebiliriz Pendik'e antrenman için

Vetsamet

Üye
Tepki
2
İsim
Samet Karabulut
Bisiklet
Merida
@Gixxer @Laistrogon Bende mtb var. Altıntepe'de oturuyorum, haftasonu ancak akşam çıkabiliyorum. Düşünürseniz bu akşam yapabiliriz.