Kadıköy

Bmw Rider

Üye
Tepki
4
İsim
Can Özdemir
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Herkese merhaba,

Adım Can Murat, aranıza yeni katıldım, bisikletimi yeni aldım, ekipmanlarını yeni yeni toparlıyorum, Caddebostan - Dragos arasında turluyorum şimdilik. Kondisyon kazandıktan sonra aktivitelerde görüşmek dileğiyle

Scudo

gülru

Üye
Tepki
3
İsim
Rümeysa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Katlanır
Merhabalar, btwin tilt 500 kullanıcısıyım, henüz yeni başladım, boş vakitlerimde Maltepe Sahil ve Üsküdarda sürüyorum, yeni hedefim Kadıköy, sürmek isteyen arkadaşlarla tanışıp sürebiliriz

Efe Emre

Üye
Tepki
2
İsim
Efe
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
Merhaba arkadaşlar yeni dahon umla Kadıköydeyim. Şehir içi veya kısa Şehir dışı turlar yapmak istiyorum.

Mmertg

Üye
Tepki
180
İsim
Mert
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Klasik
herkese merhaba
cadex cfr1 ve bertoni ultraleggera kullanıcısıyım klasik severim fenerbahce bostancı turlarım genelde
karşılaşmak dileğiyle :)

Burak Altaç

Forum Bağımlısı
Tepki
5.118
İsim
Burak Altaç
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aslında hep Pazar sabahtan sürüyoruz ama bu hafta mecburiyetten Cumartesi günü saat 15:00'de Beşiktaş'tan Florya'ya süreceğiz. Ben saat 15:00'de Beşiktaş'ta olacak şekilde Kadıköy'den vapura bineceğim. Diğer arkadaşım da 15:00'de Beşiktaş'ta olacak şekilde İstinye' den yola çıkacak. Bu mevkilerden bize katılmak isteyen olursa, DM yolu ile yazarsa WhatsApp grubuna eklerim. 2 hafta önce yaptığımız turun Strava kaygı da ekte.. Çok yüksek ortalama ile sürmüyoruz 😀
IMG_20210819_183840.jpg

ozebek.24

Üye
Tepki
12
İsim
Bekir Arda
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba, ben de aranıza katılalı çok olmadı. Geçtiğimiz 1.5 yılı pandemi dolayısıyla Hatay'da geçirdikten sonra kadıköy'e geri döndüm. Burda bir bisiklet klübü arıyorum yardımcı olabilir misiniz? Büyükçekmece Bisiklet klübüne ve de Attila Bisiklet klübüne denk geldim internette. Bisiklet sürmek için Kadıköy'den büyükçekmeceye gitmek mantıklı gelmiyor. Attila bisiklet klübü hakkında okuduklarım da hiç hoşuma gitmedi. Bana yardımcı olur musunuz?

Orkun KnighTR34

Kara atlı prens
Tepki
2.038
İsim
Orkun
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Peugeot
Merhaba, ben de aranıza katılalı çok olmadı. Geçtiğimiz 1.5 yılı pandemi dolayısıyla Hatay'da geçirdikten sonra kadıköy'e geri döndüm. Burda bir bisiklet klübü arıyorum yardımcı olabilir misiniz? Büyükçekmece Bisiklet klübüne ve de Attila Bisiklet klübüne denk geldim internette. Bisiklet sürmek için Kadıköy'den büyükçekmeceye gitmek mantıklı gelmiyor. Attila bisiklet klübü hakkında okuduklarım da hiç hoşuma gitmedi. Bana yardımcı olur musunuz?
Velocity 216 kulübünü deneyebilirsin düzenli olarak Maltepe Velodromda antrenman yapan, yarışlara falan da katılan kendi halinde bir kulüptür.

Bir vatandaş

Forum Bağımlısı
Tepki
958
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Instagramda Rota bisiklet grubu varmış, ben de zaman bulup katılmadım. Velodrom’da sürerken bir arkadaşla tanıştım, kendisi davet etmişti. İnstagram üzerinden iletişime geçilebiliyormuş antrenörleriyle.

Tepki
0
İsim
Turgay
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Herkese selamlar,

Genel bir tanışma başlığı göremedim bu yüzden yaşadığım yerin başlığına yazayım dedim. :)

Tepki
0
İsim
Ekrem Özgelen
Başlangıç
1969—70
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Herkese merhabalar, yeni katıldım sayılır Google store da aplikasyon olsa çok iyi olurdu 😊

Tepki
4
İsim
yusuf
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Batus
Bisiklet türü
Street ve DJ
Merhaba hali hazırda hollandadayım giant cadex cfr 3 105 bisiklet buldum 200 euro.sizce alınır mı fiyat nasıl türkiyeye göre ?
Alırken nelere dikkat etmeliyim?EEEF59E8-C170-4C85-A363-B96DA1752759.jpeg

• Beğen
Tepkiler: tanertuna

Erenalpp

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Erenalp Topçuoğlu
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba göztepedeyim gezinti turları yapma amaclı sürüyorum .

Tepki
0
İsim
Merih
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar ,

Güzelyalı Caddebostan arası turlamaktayım . Whatsapp veya telegram grubu olsa anlık olarak haberleşmeli güzel olabilir . Bol pedallamalar :)

Orkun KnighTR34

Kara atlı prens
Tepki
2.038
İsim
Orkun
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Peugeot
Merhabalar ,

Güzelyalı Caddebostan arası turlamaktayım . Whatsapp veya telegram grubu olsa anlık olarak haberleşmeli güzel olabilir . Bol pedallamalar :)
Perşembe akşamları Şaşkınbakkal belturda buluşup 20:00'da kalkan, Dragos'a gidip gelen bir grup var değerlendirebilirsin. Adı Perşembe Akşamı Bisikletlileri

Tepki
34
İsim
Lütfi Murat Balıkçı
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kadıköye yeni taşındım. Carraro 032 yol bisikletim var başlangıç seviyesi uyum sağlayabileceğim birlikte sürebileceğim grup arıyorum. Acaba önerebileceğiniz grup var mıdır?

Burak Altaç

Forum Bağımlısı
Tepki
5.118
İsim
Burak Altaç
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kadıköye yeni taşındım. Carraro 032 yol bisikletim var başlangıç seviyesi uyum sağlayabileceğim birlikte sürebileceğim grup arıyorum. Acaba önerebileceğiniz grup var mıdır?
Anadolu yakası Kadıköy grupları biraz hızlı. Başlangıç seviyesi için tutunmak biraz zor olabilir. İlk başta" Bostancı Kaynarca Bostancı " ya da Velodromda solo sürerek kondisyon toplamanız daha uygun olabilir.

Tepki
34
İsim
Lütfi Murat Balıkçı
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Anadolu yakası Kadıköy grupları biraz hızlı. Başlangıç seviyesi için tutunmak biraz zor olabilir. İlk başta" Bostancı Kaynarca Bostancı " ya da Velodromda solo sürerek kondisyon toplamanız daha uygun olabilir.
Cevabınız için teşekkür ederim kondisyon kazanana kadar tek sürmeye devam o zaman

Tepki
0
Herkese selamlar iyi seyirler... maddi imkanım cok kısıtli oldugu icin sorum olucak 2.el Bisiklet mezatı varmı istanbulda