Kadanslı Km Saati

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
anlaşılan düzgün bir ürün buluncaya kadar cebimiz biraz yancak gibi :acpsnr:

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@zlatan_1903 Ant+ ile çalışanları var ama işte onuda alıp denedi mi bi de dandik çıkarsa cebe külliyen zarar...E iyi markalarınkilerde deli paralar

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
@BF Okuru aynen öyle bisiklet aks. konusunda yeniyim zaten sizin gibi tecrübeli kimselere güvenerek almaktan başka çaremiz yok.

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
@nuruasakir
Hocam bundan bende aldım pek memnun kalacağını sanmıyorum kesilme çok oluyor bazen okunur bazen okumuyor

• Beğen
Tepkiler: nuruasakir

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
@zlatan_1903 hocam btwın coun 8 kullanıyordum oda kesiliyordu sensörü sayaca en yakın yere takınca en aza inmişti onun haricinde bazı bölgelerde sinyallerden dolayıda kesiliyor kablosuz sayaç oldugu için bakalım görecez nasıl oldugunu gelince.

• Beğen
Tepkiler: el_Aksa_1903

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
@nuruasakir
Yani benim ilk km saatim zaten tecrübem yok belki de ben ayarlamadim siz kullanın düzgün se bana da öğretirsiniz[emoji3]

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Bir şey soracağı kadans mutlaka önemlidir ama yarışa gitmeyen zevk için binen benim gibiler için şart değil diye dusunuyor um yanlış miyim acaba ne dersiniz?

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
@alper 76
Bence yüksek kadans la daha çok zevk alındığı kanaatindeyim ama şart değil elbette ama ben gerekli bir aksesuar olarak görüyorum

Kaan Türkan

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Mosso
@BF Okuru
bende 2 tane var ve ikisindede hiç sorun yaşamadım belki kullandığınız cihazdanda olabilir

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
@Kaan Türkan çinden gelen malzemelerin genelinde şöyle bir olay var bazıları stabil düzgün çalışmayabiliyor aynı üründen iki tane alıp sorunlu ve sorunsuz çalışana denk geldim örnek verirsek solarstorm ön aydınlatma ikisi aynı ürün aynı satıcı ama birinin şarjı 1 saatte bitiyor diğerinde ise sıkıntı yok yani biraz şans işi bu alışveriş işi.mümkünse yurt içi tercih etmeli aynısı yoksa sorunlu olmasını göze alıp öyle sipariş etmeli.

• Beğen
Tepkiler: Kaan Türkan

turin

Üye
Tepki
80
Bisiklet
Sedona
Ben cateye strada cadance aldım ve gerçekten çok hoş. Kablolu lakin kablosu çok ince olduğu için fark edilmiyor bile. Fiyatının da gayet uygun olduğunu düşünüyorum çünkü kadans için ayrı bir sensör almanıza gerek yok. paket içinde mevcut geliyor.

• Beğen

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
@turin ne kadara aldınız acaba zaten en doğru bu iş kablolu ile olacak gibi

turin

Üye
Tepki
80
Bisiklet
Sedona
@zlatan_1903 ben güven bisikletten burdaki fiyata aldım (link)
ayrıca merlinde de bu fiyata var ama kargo eklenince hemen hemen aynı oluyor (link)

turin

Üye
Tepki
80
Bisiklet
Sedona
@zlatan_1903 Ben o fiyata türkiyeye gönderen bulamamıştım. Kargosu da uygunsa değerlendirilebilir.

ozgurgokalp

Daimi Üye
Tepki
663
Bisiklet
Cannondale
Geziniyo arkadaşın sorun yaşadığı alette ben ufak sıkıntılar yaşadım ama genelde sorunsuz kullanıyorum. Sorun anladığım kadarıyla bluetooth 4.0 protokolu ile alakalı. Ant+ ta sıkıntı olacağını sanmam. Ant+ nabız bantımla hiç sorun yaşamıyorum ama ble olan kadans hız bazen bağlantıda sorun yapıyor.

Ali.K

Forum Bağımlısı
Tepki
488
Sigma 16.12 kadanslı olarak alınabilecek en kaliteli ve uygun sayaçlardan bir tanesi. Tavsiye edilir.

• Beğen
Tepkiler: nuruasakir

ozgurgokalp

Daimi Üye
Tepki
663
Bisiklet
Cannondale
Kadanslı nabızlı barometreli termometreli sigma 22.09 modelini kullandım, hala sahibiyim. Sigmanın en üst modelidir, sağlam ve güvenilirdir. Cep telefonlu sisteme geçtiğimden elimde fazla durumda. İsteyene satabilirim.

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
@turin kargo ücretsiz diyor ama yabancı dil pek olmayınca iyi inceleyip karar vereceğim

turin

Üye
Tepki
80
Bisiklet
Sedona
@zlatan_1903 Amazonda ücretsiz kargo yok diye biliyorum. Türkiyeye satışı yoktur büyük ihtimalle o ürünün. forumda amazonla ilgili yazılar var alışveriş yapmadan önce incelemeni tavsiye ederim.

• Beğen