JBC marka Kadro Sorunu ??

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

FiRARDA

Üye
Tepki
8
birde boyle bir kadroyu kaynak tutarmı sen bisikletçisin bilirsin soyle bakalım ??

Scudo

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Yaa arkadaşım delirteceksin beni...
dünden beri ne soruyoruz sana? Mesaj kime ait....peki..

Bir de kaynak tutar mı bisikletçisin alakası ne? Kemal adına halen konuşuyorsun.. Elbette kaynak tutmaz... Konuyla alakası ne... Senin dediklerini toparlayamıyorum...

Kemalle bir sorunumuz yok.. Kadro da Kemal'in.... Telefonla iki defa da onunla konuştum... Bir sorunu yok. Kadrosu zaten değişecek...

Benim anlamadığım.. Senin bizle derdin ne? Zafer Bey.....

Arkadaşın benim arkadaşım sana ne oluyor... Avukatı mısın sen onun... Haa bir de onun bu yazılanlardan kim bilir bir haberi de yoktur...

FiRARDA

Üye
Tepki
8
bak ulaş bey dunki mesajı kemal attı birde kemal kadrosunu kırıldığı gün size geldi siz ise yok garantiye gönderemeyiz dediniz sonra araya peter girdi kadronun resimleri çekildi yapımcı firmeya gönderildi daha bir sonuç yok kemalde faturada yok hem diyorsunki bisiklete biniyor hem diyorsunki kaynak tutmaz hemde biz yenisini ereceğiz bukadar kemalin bu yazılanlardan haberi yok ama ilk mesajı o attı okey :)

• Beğen
Tepkiler: Barbaros

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@FiRARDA

Bak zafer bey kemalın haberi olmadığı halde bu konusmalar oldu. sen galiba laftan anlamıyorsun. anlayacağın dilde konuşayım o zaman..

kemal diyor haberim yok sen diyorsun kemal yazdı
kemal bana diyor bisiklete biniyorum sen diyorsun kadroyu yolladık

ee gel de inan

bunlar bir yana Kemal çıkıp buraya üye olup senin dediklerini destekler bir yazı yazmazsa ne yazıkki senin hakkında düşüncelerim yine aynı ART NİYETLİSİN... Okee

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Bak arkadaşım sana bu kadar insanın içinde telefonumu veriyorum 0 532 ...... msn adresim ........@hotmail.com normal telefonum 0 216 450 66 30 dünden beri ozel mesaj attım msn ine mesaj attım.. Ama hiç birine cevap vermedin... Aha da bana ulaşabileceğin her şey yukarıda Art niyetli değilsen ara beni konuşalım.... Sen de kim olduğunu tanıt. erkekçe ;)

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Ya bak burda sadece asap bozuyorsun o zmn ilk baslıgında NOT: bu konuyu kemal yazdı felan gibi seyler yazsaydın bir kere senin yaptıgın işgüzarlık ne kadar yakın arkadasın olsa bile sen olan bitenden anlamadıgın icin nasıl kırılmıs kadro bilemedigin icin ne kendi uyeliginle baslık acıyorsun hem kendi sorurunu arkadas yeni uyelik acıpta soleyebilirdi ve burda bir kac kere yalan yazmıssın arkadasların dedigine gore batıyorsun ondan yalanlarını soleme hepimiz burda anlıyıslı insanlar oldugumuz icin seni ne cezalandırırız nede hakaret ederiz ozur dilersen her seyi acık acık anlatırsan ortaya buyuk rahatlık cıkacak burda ulas abininde sigortaları attırmıssın herkesin kafası karısık durumda adam onlarca tanımadıgı kisilerin onunde telefonunu kisisel bilgilerini veriyor yapma etme ya..

• Beğen
Tepkiler: ulas

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Yalnız konu da rekor kırdı hani :D :D :D

Kendi adıma bu konuyu yılın konusu seçiyorum :):):)

Herkese hayırlı ramazanlar... ben gidiyorum... vallahi de yoruldum billahi de yoruldum... Bir sürü işim var.. :(

Bir laf vardır yiğidi öldür ama hakkını yeme ;)

Neyse herkese iyi akşamlar....

T

Tuğrul

Misafir
Fazla uzatmaya gerek yok.Arkadaş hala kimliğini gizlemeye çalışıyor.
Çamur at izi kalsın.
Arkadaşın biraz dinlenmeye ihtiyacı var.
1 ay tatil

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.