jant seçimi giriş seviyesi

Uğur Ece

Daimi Üye
Tepki
30
Bisiklet
Kron
kron xaos 19" mtb ye sahibim. yakın zamanda bir trainer alacağım ve trainer'ın çok ses çıkartmaması için antrenman tipi dış lastik de alacağım. bisikletimi dışarıda da evde de bol bol kullanacağım için sık sık tekerleri değiştirmem gerekecek ve bu bana zülum geliyor. bir jant alıp antrenman tipi lastiği ona takıp evde her seferinde lastiği değiştirmek yerine direk jantı değiştirmek çok daha mantıklı geliyor. o lastiğin her seferinde havasını indirip janttan çıkarıp diğer lastiği takıp şambrelin havasını şişirip janta tekrar takmak tek başına antrenman zaten.
uzun lafın kısası giriş seviyesi bir jant önerisi istiyorum. fiyatlar da kaçtan başlar onu da bilmiyorum açıkçası onun için bir aralık da veremiyorum. çok iyi hatta iyi olmasına bile gerek yok, ortalama bişey olsun yeter.
bir sorum da; antrenman lastiğini ve jantı aldığımda elimde iki jant iki çift de lastik olacak hangisini hangisiyle kullanmalıyım? fark eden bişey olmayacaksa mtb nin düzenini bozmayacağım yeni jant ve yeni lastiği birlikte kullanacağım. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Scudo

ibt1994

Aktif Üye
Tepki
19
mavic crossride güzel janttır giriş seviyesinede uygun