İzmir'de pazar günü

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
İzmir'de pazar günü açık bisikletçi hangisi var? Ayakkabı almam lazım.

Scudo

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Ali Uzel

Bisikletçiden ayakkabı mı alacaksınız ?

K.Burak

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Giant
Pazar günü açık bisikletçi olacağını zannetmiyorum ama Decathlon açıktır oradan ayakkabı alabilirsiniz.

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
@Emre.yıldırım

Teşekkür ederim. Manisa yönünden İzmir'e gireceğim. Gaziemir ne tarafta kalıyor?

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Havaalanının tarafında kalıyor. Metro ile rahatlıkla gidebilirsiniz. ESBAŞ Durağında ineceksiniz.

sezgindurmus

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Sezgin
Bisiklet
Carraro
Gaziemir ters kalır size, bornova tarafından Selim usta ve pisikletçi var, pisikletçi pazarları açık ama ayakkabı var mı elinde emin değilim.

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Ben şu an Manisa'ya vardım. Goggle da pisikletci diye aradım ama çıkmadı. Rica etsem Selim Usta'nın ve pisikletcinin tel numaralarını yazabilir misin. Arayıp sorayım.

Ayakkabısı İstanbulda unuttum o yüzden ayakkabı alma peşindeyim. Yoksa bisiklete bınemeyecegım.

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
decathlon büyük bir mağaza, en kötü ihtimalle orada bulursunuz

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Yardımlarını için teşekkür ederim. Decathlon'a uğrayacağım.

Ayakkabı buldum diyelim Decathlon'da kalpiye satıyorlar mı? Ayakkabıyı bulmak yetmiyor. :)

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ali Uzel

Decathlon'da bisikletle ilgili ne ararsanız var bulursunuz.

Cenk Yiğit

Daimi Üye
Tepki
53
Bisiklet
Merida
Decahtlon büyük mağaza doğru ama bisiklet konusunda stokları yetersiz. Ne zaman bir ürün aramaya gitsem ellerinde olmuyor ne zaman geleceği konusunda'da fikirleri yok. Telefonla stok bilgisi almadan gitmenizi tavsiye etmiyorum 0232 273 83 00 direk siteden ürün kodu ile kontrol ettirseniz daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz (link)

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim. Decathlon'a gittim ve ayakkabıyı elimle koymuş gibi buldum. Kalde aldım. Ben İstanbul'da Decathlon'a girmemiştim uzak diye ama harika bir mağazaymış. Sadece Optimum süper kalabalıktı. Arabada köpeğim vardı AVM parkı çok sıcaktı, köpek sıcaktan zarar görmesin diye koşarak gittim aceleyle ayakkabıyı buldum hızla denedim ve ödeyip çıktım. Hayatımda bu kadar hızlı ve gergin alışveriş yapmamıştım. Şimdi Alaçatı'ya doğru gidiyorum. İzmir'i zaten çok severdim ama insan ara verip gelince çok güzel bir şehir olduğunu yeniden gördüm. Harika bir şehirde yaşıyorsunuz. :)

Foruma yazmadan önce Decathlon'un Web sitesine girip İzmir magazasına bakmak istedim ama Web sitesinde sadece İstanbul ve Ankara mağazaları gözüküyordu.

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Bornova Forumda da açıldığı söyleniyor ama ne kadar doğru bilmiyorum. Sitesinde yazmıyor ve gözlerimle görmedim.

sezgindurmus

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Sezgin
Bisiklet
Carraro
@Turan Babacan

Pazar günü forumdaydım, tchibodan pompa almak için açılmamıştı, ben de duymadım açıldığını umarım açılır.