istanbuldan sinop'a

fakiyeteyran

Aktif Üye
Tepki
187
arkadaslar ben zaman zaman güzergah üzerinde yad yakınlarında gitmekten mutlu olunabilecek yerlerede bakıyorum....vaktiniz olursa ve bakarsanız daha farklı yerler bulabilecegimizi düsünüyorum
uludere yaylası ve yenice bunlardan ikisi sadece.....bu arada yol üzerinde bazen cadır harici yerlerde ayarladım...üniversite misafirhanesinde kalabilecegiz sanıyorum zonguldaga varınca yada ogrenci bir arkadasımızın evinde....caycuma ve karabukte cadırımızı kurabilecegimiz yerler de olacak sanıyorum.....
saglıkla....ben 3 kisi olarak planımı yapıyorum haberiniz ola...:)

Scudo
Tepki
264
Arkadaşlar ben bu pazar Ballıkayalar'a gidiyorum, size biraz ters ama gelmek isterseniz haberleşelim...

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
@Yavuz SARIGÜL

Katilamk isterdim ama bu hafta sonu il disinda olacagim

ileride bir turda gorusmek uzere

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Selamlar ballıkayalar demişsiniz merak ettim tırmanıyor musunuz ? Ben de çok sık olmasa da gidiyorum arada ballıkayalara en son geçen hafta ordaydık mesela:)

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bu arada ben bu başlığı uzun süredir takip edemiyorum, planlar yapılmaya başlanmış istanbulda olursam eğer yazın arkanızdan takip ederim artık:)

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
@Ozan Güven

Ozan bey selamlar,

Konu itibari ile son olarak istanbul ici bir tur ve tanisma yapmak istiyoruz tabi uygun zaman araliginda

Bu aradada catalca tarafina ilerliyen haftalarda bir tur olacak herkeze uygunmudur acaba ?

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Mehmet Bey iyi bilirsiniz ki uyumlu bir insanım:), benim için uygundur, umarım akşam görüşebiliriz.

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
@Ozan Güven

uyumlu oldugunuzu ve uzun yola ve doga asigi oldugunuzu bilmekteyim

bakalim uygun bir ara nasip olur ise bu geziyi gerceklestirecegimi umuyorum

NOt : bugun bu aksam geleneksel avrupa turuna katilamayacagim. Ama Catalca olayinin dusunulmesini oneririm.

Herkeze Saygilar vede Sevgiler

fakiyeteyran

Aktif Üye
Tepki
187
arkadaslar bu hafta daha onceden soyledigim gibi ıspartadayım....yavuz: ballıkayalar guzel bir alternatif ama zor....
ama ileri tarih ve catalca zamanlama yapılırsa bana da uygundur....hem bu bahara ilk turum olur grup halınde. saglıkla kalın

Tepki
264
@Ozan Güven

Yok tırmanmaya gitmiyorum sadece meraktan, hiç gitmedim oralara bir görüp gelecem:)

fakiyeteyran

Aktif Üye
Tepki
187
catalca:
daha once çatalcaya giden oldumu bisikletle...tahminen gidiş donuş 200 km olacagını sanıyorum. tek gunlük bir gezi icin fazla olmayacakmı. daha once binkılıç-çilingoz tarafına gitmistim. o taraflar oldukca guzel ve doga alanı.
çatalca gidis gelis nasıl olur konusunu mehmet aydınlatacak sanıırm :)
saglıkla kalın

kayhan1907

Daimi Üye
Tepki
454
merhaba arkadaslar
daha önce ben bisiklet turlarımda çok tek basıma cadır kurdum hıç tedirgin olacak bir sey yok gidip sağlık ocaklarının bahcelerine çadır kurun 2 -3 koyden bırınde mutlaka vardır. ender olarak sızı kabul etmezler seve seve konaklamanıza yardımcı olcaklardır yada koylerde evlere gidip bahcelerinde kalmak için izin isterseniz vermeyen çokkkk nadir çıkıyor. yolunuz açık olsun

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Eğer ayarlanabilirse her içinde ortak bir tarih olduğu takdirde seve seve ayak uydururum size, ama sanırım günü birlik yapmıştı mehmetler daha önce, zaten böyle bir organizasyon düzenlenirse başka katılımcılar da olur eminim

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
Oncelikle herkeze tekrar selamlar,

catalca turu biraz uzun gibi ama dayaniklilik icin birebir derim

( bu arada ikametleriniz avrupamidir. )

tarih olarak martin son haftalari gibi dusunmustuk ama nisana da duruma gore sarkitabiliriz

aslinda guzel ve nazir bir istanbuldan kacis plani olacak gunu birlik dusunmustuk

tabi benim onerim bu ay sonu saat degisikligi olacak ve daha faideli olacak zaman

konu hakkinda nacizane bilgileri iletir belki daha guzel bi parkur bulunur oraya da yolculuk yapariz

ama tur fazla kalabalik olma durumuda vardir bilginize

hrsey icin tskler selmlar saygilar vede esenlikler :)

• Beğen
Tepkiler: fakiyeteyran

fakiyeteyran

Aktif Üye
Tepki
187
merhaba
mehmet zaman, guzergah hepsı cok guzel.
yol uzun cogumuz bu yolun ertesınde is bası yapacagız ve ilk turumuzda acıkcası cok olur yada benım ıcın cok olur dıyeyım.catalcaya giderken yolun bir asfalk ve sehirlesmeye yakın bolumlerını gıtmemıze gerek varmı. tam olarak emın olmamakla beraber sirkeci edirne trenıne bakalım derım harıtadan. catalcaya yakın ve daha sehirden uzak bir noktadan gecerken salarız kendımızı :)...ne dersiniz. daha once soyledıgım gıbı...catalcanın koylerı ve denız e bakan kısımları hos....ama bısıkletle gıtmemıstım....bence bır dusunelım hep beraber ve sekılledırelım guzergahı, zamanı ve tam olarak nereden baslayacagımızı....bu sadece benım aklımdakıler....cogunluga hersekılde uyarım :) tolumuın demokratık bir evladı olarak:)

soylemeyı unuttum: benım ıkamet avrupadır....halkalı-yenıbosna ( teren istasyonu yakını :)
saglıkla kalın hepınız

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
okdir bakalim daha sekillenme asamasinda yorumlar onemli tabiki :)

Tepki
264
@fakiyeteyran

Kesinlikle bu düşünceyi destekliyorum. Zaten günübirlik bir gezi olacak onu da şehir içinde geçirmeyelim. Atlayalım trene uygun bir yerde mümkün olduğunca şehir dışında bir yerden başlayalım gezimize. Aksi halde size eşlik etmem pek mümkün görünmüyor çünkü ben Ataşehirden geleceğim.

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
maşallah burada uzun yol aşıklarını bir arada görmek ne kadar güzelll ;)

çatalca olayı için güzergah hazır,yol uğrak yerleri hatta çeşmelere kadar belirlendi.

ama ilk etapta bir keşif turu yapıp daha sonra güncel hali ile formda topik açaçağız.

kaç saat bisiklet üstünde gidilecek ve ilk-son noktalar arasındaki mesafe belirlenecek net olarak

bu keşif turuda büyük ihtimalle yarıştan sonraki hafta 30 mart'ta olacak.