İstanbulda bisikletle tarih turu

BSD-Murat

Aktif Üye
Tepki
334
27 Ağustos 2006 Pazar saat 9:30 da Sultanahmet meydanında Bisikletle tarih gezisi için buluşuyoruz.
Antonina turizm, Şehri İstanbul derneği ve Tam org. işbirliği ile düzenlenen etkinlik bisiklet turizmi için örnek oluşturacak nitelikte olacak,
rehber eşliğinde bisikletle tarihi istanbulda kültür gezisi yaparken, sağlıklı yaşam için sporda yapmış olacaklar.
23 km lik tur tarihi İstanbul surlarının çevresini dolaşacak.
Bisiklet Sevenlere duyurulur.

23 km rehberimizin açıklama molaları ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürecek olup gezi aynı yere gelinerek sona erecektir.

Katılım ücretsizdir.
Bisiklet kask kiralama ve gezi rezervasyonu için kayit@bisikletdunyasi.com adresine ad soyad ve tel bilgilerinizi mail atınız veya telefon ile kayıt yaptırınız. Tel: 0212-2127092

Scudo

dagci

Forum Demirbaşı
Tepki
584
@BSD-Murat selaM MURAT abı tura gelmeye çalışacagız herkezi bekliyoruz

BSD-Murat

Aktif Üye
Tepki
334
harika bir tur oldu katılan 50 kadar bisiklet severe teşekür ederim.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@BSD-Murat

Murat bey Merhaba

Dediğinize göre güzel bir gezi olmuş . Ama kuru kuru olmaz bunu resimlerlede süslemek lazım. resimleri bekliyoruz.

Fotolar gezilerin tuzu ve biberleridir. Onlar olmadan bu dediğiniz zevkli geziden, biz forumdakiler zevk alamayız.

Onun için lütfen , bu gezinizi, fotolarınızla bizlerle de paylaşın.
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
bugun biraz rahatsızdım gölgemi yanlız bıraktım ve suclu hissediyorum kendimi bari sizler resimleri yollayında bizlerde kendimizi oralarda hissedelim,simdiden tesekkürler arkadaslar

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
DEğerli arkadaşlar Şehir içi turlar sayfasına girip İstanbulda bisikletle tarih turu Süleyman Şatır'ı tıklarsanız
yazı ve güzel fotoğraflarını görebilirsiniz. Sevgiler

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu