İstanbul Avrupa Yakasında Velodrom istiyoruz! (change.org)

Scudo

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.299
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sevgili arkadaşlar, an itibariyle rakamımız 450'ye ulaştı. Change.org'un bize koymuş olduğu hedefe ulaşmamıza 50 imza kaldı. Lütfen biraz daha destek.
İmza kampanyamız bitince imzaların çıktılarını alacak ve gerekli yerlere müracaatlarımızı yapacağız, randevu talep edecek, yetkililerle görüşmek için bir kanal bulacak ve sesimizi daha gür bir şekilde duyuracağız.

Haydi, kendimiz, geleceğimiz, çocuklarımız, gençlerimiz, ülkemiz için bastırmaya devam. Bu davayı biz sahiplenmezsek kimselerin umurunda olmayacak, sesimizi biraz daha yükseltelim, haydi...

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Hala görmeyen varsa güncellemesi...

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.299
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
495..
Harikasiniz :)

• Beğen
Tepkiler: baykuş97

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.901
Bisiklet
Cervélo
Konu 2100 görüntüleme almış, 500 imza var. İmza atanların bir kısmı de kampanyayı sosyal medyadan görmüştür. Yani Forumda konuyu okuyan her 5-6 kişiden biri imza atmış aşağı yukarı. Çok naif ve güzel bir ortak noktamız(bisiklet! :)) olmasına rağmen kendi işimize yarayacağını düşünmediğimiz bir işe imzamızı atmıyoruz :(
Örneğin ben pek bisiklet yolu kullanmam ama mesela bu kampanya bisiklet yolu ile ilgili olsaydı düşünmeden imzalardım.
Benzer durum İstanbul dışındaki bisikletliler için de geçerli! İmzalayın arkadaşlar, Türkiye'nin neresinde olursanız olun, hangi tür bisikletiniz olursa olsun! Veledromu kullanın ya da kullanmayın ama imzalayın. Bir bütün olmak budur pedaldaş olmak budur ya :D :harika:

Daha çok ilgi lütfen :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
@baykuş97 niye sıkılalım abi aksiyon macera içinde geçiyo günler. her gün yeni bir olay ve deneyim veledrom falan fazla güvenli sıkıcı :D:D

• Beğen
Tepkiler: baykuş97

Hasan Ç.

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Hasan
Bisiklet
Merida
Destekledim. İnşallah ulaşır amacına. Kampanyayı yürüten herkese de kendi adıma teşekkür ederim.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.299
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaslar 527'ye ulastik.
Devam, daha da gucleniyoruz, emegi gecen herkese tesekkurler.

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
Bastım imzayı. Ankara'da hiç yok gerçi, başgan 1 km bisiklet yolunu bile çok görüyo ama anadoluya yapılsın, yavaştan buraya doğru gelir belki:)