İskenderun

Scudo

everon

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Scott
biz iki arkdaş yol bisiklet ile iskenderun çevre yolunda tur atıyoruz en az 40km yol yapıyoruz amacımız spor yapmak oldugundan pek piknik havasında gitmiyoruz gidebildigimiz kadar hızlı gidiyoruz katılmak isteyen arkadaşlar varsa 21,07,2011 tarihinde saat 18:00 de meslek lisesinin yanındaki PTT binasının önüne gelmeleri yeterli olacaktır

marule

Daimi Üye
Tepki
406
tarih biraz geçmiş ama hala biniyorsanız, ne zaman buluşalım sayın everon. 10 gün burdayım.

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Otoyol bağlantılı çevre yolu ise,trafik kanununa yeni eklenen bir madde ile bisiklet ve motorsuz taşıtların çevre yollarına girişinin yasaklandığını bir not olarak bildirelim.

• Beğen
Tepkiler: marule ve everon

marule

Daimi Üye
Tepki
406
@Derya Keçeci

bilgilendirme için teşekkürler, bizim gittiğimiz yol tam olarak öyle bir yol değil. Zaten polisler ceza kesicek olsa, bizden önce o yolda mobiletlerle yarışan iki ayaklı hayvanlar var, onları yakalarlar.

kimse gelmiyorki scott' u alan evinin duvarına asıyor

abi sen de telefonuna cevap vermiyorsun, biz bir şey diyor muyuz :) Keşke scottum olsa her gün binerim. Uzun lafın kısası, ben bir gün boş bir gün dolu şeklinde akşam 17.00-17.30 gibi yola çıkıyorum arsuz tarafından. Yarın (pzt) de çıkacağım. Buyrun beraber sürelim.

• Hahaha
Tepkiler: BrkyyKA
Tepki
71
çankaya kavşağından sonra otoban statüsünden çıkıyor şekerek kavşağından (anayola bağlanan yer) arsuz yoluna kadar sürülebilir ama bence yol üzerinde iç taraflara girip nergizlik-karahüseyinli yapmanız daha mantıklı kış aylarına girelim bende bisiklet alacam bahara doğru bende aranıza katılırım

Tepki
3
Bisiklet
Scott
yazı hala geçerlidir binecekler ulaşsın. facebook üzerinden iskenderun bisiklet yazdığınızda sayfadan ulaşabilir siniz

• Beğen
Tepkiler: mirzaberk

mirzaberk

Üye
Tepki
79
İsim
Fatih Mirzaberk ASLANTAŞ
Bisiklet
Carraro
@Tuğrul KARATAŞ

Benim bisiklete olan sevgimi derinleştiren insan ;) seninle her zaman seve seve pedallarım efem :D

hardmantr

Üye
Tepki
9
İsim
faruk
Bisiklet
Fuji
iskenderun da pedallıyan varmı halen

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.471
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@velociraptor_

Peki size bir soru sormak istiyorum. Arsuzdan samandağ istikametine deniz kıyısından yol varmı ve bisiklet ile ulaşım için müsaitmidir. Hatay bisiklet ile gezmek için her zaman bir numara olarak aklında duruyor.

Tepki
0
İsim
denız bınektas
Bisiklet
Carraro
sanırım yok..devamlı yuruslerde bulunan brıısıyım..bısıklet var mı :D.

serkant yakıt

Daimi Üye
Tepki
309
Bisiklet
Lapierre
Merhaba hoşgeldiniz. Yeni bisikletiniz hayırlı olsun. Çok yakışıklı duruyor.

bestoo

Üye
Tepki
3
@serkant yakıt

Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tepki
4
İsim
Sezer AYDEMİR
Bisiklet
b'Twin
@mehmetsunu Arsuz Samandağ arası sahilden yol var. Yol Arsuz merkezden çevlik'e 47 km. Konacık mahallesinden ışıklı mahallesine kadar yollar çok temiz ama yüksek ve yokuş. Sonrası kale köyüne kadar iniş. Kaleden sonra yollar daha zorlu ve yokuş, ben arabayla çok gittim ama bisikletle gözüm kesmedi. Neyle giderseniz gündüz gözüyle gitmenizi öneririm..

Selamlar , Yeni bisikletim. Aslında çocukluktan beri aldığım ilk bisiklet Şimdilik keşfetmeye çalışıyorum. Herkese güvenli sürüşler ...
IMG_0015.JPG