Her Pazar Gaziantep Yol bisiklet Turu

Nefer Seti

Aktif Üye
Tepki
265
İsim
Ömer Çakmak
Bisiklet
Focus
Bu Pazar Gaziantepten Adana ya gidilecek. Gidecek arkadaşlar 05:30 buluşma ve hazırlık 06:00 hareket edilecektir. Ilk molayı 80 km sonra bahçe de vereceğiz orda gıda takviyesi aldıktan sonra hareket edip 160 ta yine mola ve gıda alacağız ardından Adana da yolculuğumuz bitecek. Buluşma Cansunar Bisiklet önünde olacaktır. Kazasız belasız sürüşler:):)

• Beğen
Tepkiler: hsm
Scudo

Nefer Seti

Aktif Üye
Tepki
265
İsim
Ömer Çakmak
Bisiklet
Focus
Şimdi eski lokantalar gibi Ramazan dolayısıyla kapalıyız. Ramazandan sonra inşallah tekrardan binmeye başlarız. :)

Hasan Tunalı

Daimi Üye
Tepki
173
Bisiklet
Cube
Arkadaşlar merhaba go pro kamerası olan varsa sürüş esnasında kayıt yapıp buraya yükleme şansınız olursa Gaziantep'in güzel yollarını doğasını görme imkanımız olur :)

Falkee

Üye
Tepki
11
İsim
Emre
Bisiklet
Salcano
Merhaba bende gaziantep bisikletçileri derneği üyesiyim sizi bazen görüyorum belki sizde bizi görüyorsunuz dur :D...İyi pedallamalar.

Nefer Seti

Aktif Üye
Tepki
265
İsim
Ömer Çakmak
Bisiklet
Focus
Evet biliyorum faceten takip de ediyorum .Azinin grubu diye geçiyor laf arasında. Ama ben Azini çok tutmadım , kendisi ilk bisiklet alacağım zaman asfalt yolda kullanmak için ne tür bisiklet alayım diye sorduğumda arada kendisinin down hill tarzı bisikletini satmayı teklif etmişti . Sizede iyi pedallamalar

Tepki
47
Bayram dan sonra ilk antrenmanı Gaziantep Kahramanmaraş arası yaparmısınız acaba..

Nefer Seti

Aktif Üye
Tepki
265
İsim
Ömer Çakmak
Bisiklet
Focus
@beyhan.dikici Bayram çıkışı zor olmasın sonra 150 km , Gizli antrenman yapanlar mı var aramızda :)

Nefer Seti

Aktif Üye
Tepki
265
İsim
Ömer Çakmak
Bisiklet
Focus
@beyhan.dikici O zaman antrenman yapıyordu herkes şimdi gruptakiler bildiğin Ramazan dolayısıyla kapalı esnaf gibiler . Bir ay tatilden sonra ağır gelir bence .

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
@Nefer Seti Bisikletlerde çanta göremedim de (Gözlerim de bozuk belki ondandır :D ), meraktan soruyorum patlak falan için nasıl bir önlem aldınız?

Nefer Seti

Aktif Üye
Tepki
265
İsim
Ömer Çakmak
Bisiklet
Focus
@taner07 En son yüklediğim fotoğraflar Adana gidiş fotoğraflarıdır. Dönüş bizle beraber gelen araç ile olduğundan dolayı , tüm ıvır zıvır şeyler minübüste bulunmaktaydı. Yoksa normalde hepimizin koltuğunun altında yedek iç lastik vb malzemeler bulunmakta ..

• Beğen
Tepkiler: taner07

cello1935

Üye
Tepki
2
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
grubunuz baya kalabalık ve aktif görülüyor

Nefer Seti

Aktif Üye
Tepki
265
İsim
Ömer Çakmak
Bisiklet
Focus
PAZAR Günü Antrenmanı sabah 06:00 da Metro önünde buluşup Maraş yoluna doğru gideceğiz. Yaklaşık mesafe 80-90 km ,Katılmak isteyen arkadaşların bilgisine.
Not: katılacak arkadaşlar lütfen geç kalmasın.

Nefer Seti

Aktif Üye
Tepki
265
İsim
Ömer Çakmak
Bisiklet
Focus
@beyhan.dikici Evet her pazar aşağı yukarı tur yapılıyor . son zamanlarda paylaşımları (link) gruptan yapıyoruz. Ordan takip edebilirsiniz.