Hangİ marka model forma ? Pantolon , Şort ? Tavsİye edersİnİz dostlarim..

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Malun yaz mevsimi yaklaşmakta eksik olan malzemelerim forma,pantolon ve şort şöyle orta halli fiyatlı en önemlisi ise bedenime uyabilecek benim ki normal bir beden değil çünkü boy 195 cm kilo 100 kg bulmak zor oluyor ...Bana yardımcı olusanız sevinirim dostlarım....

Scudo
Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
(link) Bu ürün nasıldır bu markayı kullanan arkadaşlar var mı dır acep ?

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
bende arıyorum özellikle pedli taytlı short lazım bugun 56 km yol yaptım cidden oturacak yerlerim ağrıdı uzun mesefade daha iyi anlaşılıyor yine forma lazım eve geldim direk üstümü başımı attım ıpıslaktı ama işte çok pahalı ya malzemeler almaya çalışıcaz artık

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu fiyatlar nedir ? Arkadaşlar kıytırık markalar ki marka olduklarından bile şüpheliyim bile dünyanın parasını istiyor anlaşıldı yine bütçeyi aşıp markalı modelli opsiyonlu :D ürünlere yöneleceğim ama kesinlikle yurt içi değil yurt dışından alacağım ebay ,amazon v.s gibi ...Bu ara da yardımcı olan dostlarıma teşekkür ederim.

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@ERTUNGA

aynen bende yurtdışı düşünüyorum 75 euro altına vergi alınmıyor dimi ?

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Onur GunesAynen 75 euro altı olması lazım ....

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@ERTUNGA

nerden almayı düşünüyorsunuz ben Tourun sitesinden alt şort bobshop tanda forma almayı düşünüyorum bobshop nasıldır yada önerebileceğiniz site var mı proteam takımlarının ürünleri olursa daha iyi olur sonuçta görüntüde önemli tercihim Katusha :) olursa Movıstar yada Lotto belisol da olur

Şort:(link)
Forma:(link)

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Onur GunesEbay dan bakıyorum bontrager takıntım var araştırmaya devam ediyorum ...Onur bey verdiğiniz linkleri de bakıyorum güzel şeyler var fazla acele etmeden kaliteli ve uzun süreli kullanabileceğim malzemelere bakıyorum.Aslın da bir de diğer arkadaşlar da yardımcı olsa mesela şu markayı şuradan şu kadar aldım kullanımından memnunum ya da değilim eksileri artıları gibi....

• Beğen
Tepkiler: onur güneş

Hakan Gencer

Aktif Üye
Tepki
47
Bisiklet
Scott
Valla şimdi Çin'den dicem burun kıvıracaksınız ama Sobike, Spakct, Jarkoo, Santic gibi müthiş markalara sahipler... İmitasyon takım formalarından çok daha iyidir... Aliexpressten bakabilirsiniz.

Tepki
14
Bisiklet
Salcano
@Onur Gunes
yada decathlon dan al pedli tayt hem ucuz hem işe yarıyor 20 tlmi neydi geçen ay

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@Hakan Gencer

çok şikayet var aliexpressten baya uygun fiyatları var bende baktım sonra şikayetleri görünce vazgeçmiştim

@umut tanrıverdi

sadece iç tarafa giymek için alınabilir üstüne başka bişey giyiceksiniz mutlaka tıme trıal moduna geçince sizde bilirsiniz her taraf açılıyor askılı tercihim en azından kapatıyor :)

@ERTUNGA

aynen alan biri aslında yardım etse güzel olacak en azından fikir verir..