Hangi fren papuçu??

ErdincAydin78

Forum Demirbaşı
Tepki
102
Bisiklet
Sedona
(link)

(link)

(link)

Yoksa,alivio setmi almalıyım:set de burda (link)

Fren bacakları bianchi toronun üzerindeki gelen bacaklar,bianchi fren bacaklarının kalitesi malum:(

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
Forumda bir arkadaşın ilanını görmüştüm kool stop thinline threaded, bildiğim kadarıyla çok iyi pabuçlar fiyatı da makul gibiydi. Alternatifler arasında onu da değerlendirebilirsin bence..

• Beğen
Tepkiler: ErdincAydin78

Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.432
Bisiklet
Focus
@kkazim

Ilan benim, fiyat gercekten makul ancak pabuclar seramik fren yuzeyli jantlar icin uygun yine de tesekkurler..:)

Erdinc Bey, listelediginiz tum pabuclari kullandigim icin kirmizi-siyah baradinler'i tavsiye edebilirim.:in:

• Beğen

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Verdiğiniz linklere bakmadım ama gözüm kapalı Baradine pabuç derim.Gerek tutuşu gerekse uzun ömürlülüğü sizi tatmin edecektir.Eğer bulabilirseniz eski seri olanlardan tavsiye ederim.Yenileri kırmızı-siyah,eski serisi vardı kırmızı-siyah-yeşil 3 renkli.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
3 renkli baradine pabuçların performansının çok iyi olduğunu duydum. kullanmadım. ama benim önceki shimano alivo fren bacaklarında takılı olan sıradan pabuçlar bile çok iyi performans verirken bu kadar iyi olduğu söylenen pabuç gayet iyi performans verir.

selçuktan

Aktif Üye
Tepki
16
üç renkli pabuçları onbeş gündür kullanıyorum
iki tane bisikletim var ikisinin de pabuçları baradine
inanılmaz tutuş sağlıyor almanızı öneririm

ErdincAydin78

Forum Demirbaşı
Tepki
102
Bisiklet
Sedona
Üç renkli pabuçları aldım,önceki pabuçlarıma göre çok kayda değer bir tutuş sağladığını söyleyemem.Önceki fren pabuçlarım bisikletle gelen fren pabuçlarıydı.Önceki fren pabuçları jantı boyuyordu.Bu baradiine pabuçlar çok az boyuyor.

OrionOğuz

Üye
Tepki
11
3 renkli baradine nin suda bile tuttuğunu söylemişlerdi ama yağmurlu havalarda arka fren sisteminde olduğuna dair tutmuyor :)