Haliç Turu

Scudo

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
sertaç biz akşama bakırköy den yeşilköy sahilden floryaya gideceğiz.deniz ve kumsalın gece tadını çıkaralım diyoruz.katılmak isterseniz bekleriz.. :)

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
abi biz fatihden bakırköye ne zaman gelelim + 20:30 da çıkmam lazımki orda 21:00 da olurum bide bana fatihden eşlik eden birsinin çıkması lazım.

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
sen yalnız istanbulu gezen bir arkadaşımızsın.yol seni korkutmasın.beklerim

(link)

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
@hızlı

yok korkutmuyo ayıptır sölemesi hiç düzergahım deil oralar o yüzden bilmiyorum:eek:
+ kaskım yok + işden 7 de çıkıyorum saat önemli deil ama bide evdeki modemim ile bi sorunum var usb siz modem arıyorum da :)

Tamer Çetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
433
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar merhaba .
Ben bir süredir İstanbul dışındaydım . Ne acıdır ki döndüm :)
Belki ramazan başlamadan beraber pedal basabileceğimiz bir akşam hayata geçirebiliriz . . .
Geç olacak gerçi ama , sanırım güzel olacak :)
Görüşmek üzere .

kemaletik

Üye
Tepki
43
slm arkadaşlar bu akşam saat 20:15 alibeyköy mısır heykeli başlangıç noktalı bir tur planlıyoruz tamer306 ile birlikte. saati özellikle bu sefer 20:15 e aldık bazı arkadaşların tur saatinin biraz daha geç olması isteği üzerine. güzergah katılacak arkadaşların katılım noktalarına göre planlanacak. bir kaç saat içinde turun olup olmayacağını paylaşacağız sizinle. sizlerde katılmayı düşünürseniz nerden gruba katılabileceğinizide yazarak bir mesaj atarsanız sevirinim.
görüşmek üzere

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
evet ben katılıyorum. Ben Fenerden katılıcam yani size biraz uzak kaçıyo, eğer gidiş planınızı saatin tersi yönüne yaparsanız önümden geçiyo olacaksınız ve bende mısıra kadar gitmek zorunda kalmıcam. Burdan bitek ben gelmem belki Cevat arkadaşımda gelir belli olmaz.

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
@sertacr88

Sertaç kardeşim bu akşam diğer arkadaşlarıma söz verdim onlarla olucağım o yüzden Gelemiyorum.. kusura bakma başka bir sefere hep beraber bir tur yaparız.. Görüşmek üzere.. SeLaMeTLe.. :rolleyes:

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
beyler akşama fenere doğru gelirmisiniz yani ilk önce fenerden taksim ordan gerisini siz biliyosunuz :) ters istikamet yapın biraz. :)gelirseniz kaçta fenerde bekliyeyim sizi ?

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
bugün öğlen bende dışarı çıktım hava çok sıcaktı terden öldüm resmen. sizleri çağırmayı çok isterdim ama turlamaya değil bike and outdoor'a gidip geri döndüm. inş. en kısa zamanda değişmiş bisikletim ile geri yollara döneceğim

kemaletik

Üye
Tepki
43
slm sertaç
tamer306 ile görüştüm biraz önce işi yetişlmediği için katılamayacak.
bende saat 20:15 te alibeykoy mısırın ordan hareket edip geleceğim fenere doğru. bekleyeceğin yeri kısaca yazarsan sevinirim.
gorusmek uzere

@sertacr88

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
eğer geliceksen seni tam fener durağıın orda beklicem
geldiğin istikametin önündeki durak. (ama sanırım yağmur yağcak gibime geliyo aklında olsun :)
-----------------------------------------------
Sanırım iptal oldu tur ?
Msn den yazıyorum cevap vermedin ? !

kemaletik

Üye
Tepki
43
valla eken ekene :) bundan sonra kimse yok pazartesi olsun yok akşam geç olsun yok büyüklerimizden ses çıkmıyo demesin :D
sonuç hep aynı :)

beyler 30 kmlik hızlı ter atımı turuyla haftayı başlatmış bulunuyorum :D son şans çarsamba 20:00 de alibeyköy mısırdan hareket :) bu sefer 2 gün öncedende bildiriyorum bakalım görcez kimler gelcek

not : sertaçcım msn açık kalmış ondandır. 20:25- 20:40 arası 3 kere fener durağının önünden geçtim seni göremedim

• Beğen
Tepkiler: macerakolik

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
kemal abi anlattım vallahi. Bi suçum yok, msn açık bana cevap vermeyince iptal oldu zannettim. Neyse birdaha olmıcak nasıl olsa. Artık msn deil Telden gorüşücez:)

• Beğen

kemaletik

Üye
Tepki
43
Hatırlatma !!!!
Bugün saat 20:00 de alibeyköy mısırdan hareketle 2 gün önceden planladığımız haliç turu yapılacaktır :D tüm arkadaşlar davetlidir.

şu an 5 kişiyiz. bu tanışma fırsatını kaçırmayalım arkadaşlar :D

Cevat_Genc,çağatay_çankaya,cagatayhepsen,
abdullahabdullah,darkblue,sGonzales arkadaşlarımıza duyrulur :) mutlaka katılımlarını bekliyoruz :D

bu arkadaşlarımızı özellikle haliç çevresinde oturdukları ve bu konu altında yorumları olduğu için yazdım :D tabiki diğer katılabilecek arkadaşlarımızı/kardeşlerimizide bekliyoruz

görüşmek üzere

• Beğen

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
Bu akşam Emre (Dagci) ile orada olacağız umarım katılım fazla olur. ve ne tarafa doğru pedallıyacağız? Haliç turu diyoruz ama sanırım bu bizim dişimizin kauğuna yetmez benim önerim ortaköy veya bebek sahil tabi teklifi olan var ise konuşalım..

• Beğen

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Akşam tanışmaya bende gelmeyi düşünüyorum fakat ortaköy, bebek yaparsak haftaiçi benim için çok zor olur ve eve döndüğümde çok geç olur. Başlık Haliç turu olarak açılmış, bence katılımın çoğalması açısından turun güzergahı Haliç turu olarak kalmalı diye düşünüyorum. Tabi bu benim kendi görüşüm. Sadece benim için fikrinizi değiştirmenizi istemem.

• Beğen
Tepkiler: sGonzales

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
@kemaletik

vay bee :) bizim başımız kelmi yaaa :):):):) halbuki o yazdıklarından çok ben istiyom gezmek tanışmak ;)

yaa bide olacak olan gezinin ayrıntı ve detaylarını msnden konuşsak cok iyi olur diye düşünüyorum.Gezi olacağını buraya yazalım detayları gelmek isteyen arkadaşlarla msnden konuşalım iyi olmazmıydı. Çünkü bakın detay yok bu gezide, nereye nasıl ve nerden gidileceği yok.