Haliç Turu

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
merhaba bende ayakkabı duragına yakın orutuyorum bakat desek daha akılda kalıcı olur sanırım, herneyse eger yakınlarda bir tur olacakca halic kenarında yada bu yakada bende katılmak isterim herkese saygılar kolay gelsin, selametle..

Scudo

Tarık DUMAN

Daimi Üye
Tepki
251
vay be... ammada kalabalık olmuş burası böle.. gopta oturanlarında sayısı hiç fena deilmiş... aslında Gaziosmanpaşa Pedal Sesi diye bi örgüt mü kursak ne acaba :) şaka şaka...

resimleri koymak iyi fikir gerçekten... çağatayın dediği gibi yolda görsek birbirimizi tanımayız...

alın buda benden olsun

bu arada ben Tarık.. Sultançiftliğinde oturuyorum...

• Beğen
Tepkiler: çağatay_çankaya

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
bisikletimde mat siyah ng 350. beni görüpte tanımamanız imkansız yeşil bisiklet formasında tanıyabilirsiniz.

(link)
Shot with (link) at 2007-08-19

@Cevat_Genc

cevat ayakkabı durağı değil orası bea abim âyâ kapi durağı

bisikletimi yaptırabilsem sizlerle hemen gezmek isterdim kışın arada bir kuru havalarda çıkıyorum ben eğer isteyen olursa benimle irtibata geçebilir

Tamer Çetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
433
Bisiklet
Giant
Çağatay kardeşim umarım tez vakitte bisikletin faaliyete geçer de seni de aramızda görebiliriz . . .
Resim güzelmiş , bisikletini de görebileceğimiz bi resmin olursa tam süper olur hani :)
Görüşmek üzere , en kısa zamanda ben de bir resmimi ekleyeceğim .
Zengin katılımlı turlar sanırım pek uzak değil , öyle görünüyor . . . :)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
@tamer306

sen bisiklet fotosu istersinde koymaz mıyız? arkadaşlar yanlış anlamayın hava olsun diye bu fotoyu koymuyorum benimle dolaşırsanız göreceksiniz sürekli atlayan ziplayan kısacası agrefis bir şekilde bisiklet kullanan bir adamım ( kendimce :D)

(link)
Shot with (link) at 2007-08-19

• Beğen
Tepkiler: Tarık DUMAN

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
@çağatay_çankaya

Çağatay dostum bandana gözlük yakıyosun ortalıgı, çok yakışmış kardeşim..!!!

@çağatay_çankaya

Sürç-i lisan eylediysem affola :D bi, iki harfin münazarasını yapmayalım lütfeeen :D:D

ayrıca agrefis degil agresif :D

• Beğen
Tepkiler: çağatay_çankaya

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
@Cevat_Genc

usta iyi güzelde ilk buluşmamızda ayakkabı dedin yolda o durak diye diye unkapanındaki kadir has üniversitesine kadar gelmiştim. aynı hatayı diğer arkadaşlarda yapmasın istiyorum...:D abi ben yanlış yazarım çünkü gecenin yarısı olmuş uyku gözlerden şülale gibi akıyor:D:D:D:D

@dapoet

valla yarın tur büyük bi ihtimalle yok çünkü yarın iş başı herkes çalışıyor ancak benim gibi öğrenci tayfası boş benimde bisikletin haşatı çıktı onu yaptırana kadar yollardan uzağım..ama sen yinede yarın için buraya bir msj bırak derim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
@çağatay_çankaya

Çağatay çok komiksin hakikaten...:D Sabah sabah güldürdün beni. Aslında sen yol bisikleti kullanacak adamsın diyoruz hep; ama nerdee...Bırak yol bisikletini, tayt bile giydiremedik halâ sana. Sakalım yok ki sözüm geçsin. :D Ama duur... elbet bir gün sen de "yola" geleceksin. :D

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
@Zuhâl

neden yol bisikleti kullanacakmışım doğru kaldıramıyorsun tabi ben mtb ile seni geçiyorum diye:D:D:D:D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
@çağatay_çankaya

O yüzden diyorum yol bisikleti lazım sana diye. Beni geçmen tam tersine hoşuma gider. Mtb ile ızdırap çekiyorsun farkında değilsin. :) Neyse konuyu dağıtmayalım; bir gün seni o bisiklet üstünde görürüm umarım.

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
@Zuhâl

inş. birgün alırım. ama öğrenci adama biraz koyuyor açıkcası 2, bisikleti almak

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
@çağatay_çankaya

Çağatay, senin okulun bitmemiş miydi yav?...Neyse, nasıl olsa acelesi yok, sen yeter ki iste; yardımcı oluruz. Haliç turlarını yol bisikletiyle yaparsın artık ilerde.

Tamer Çetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
433
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar umarım buradaki "muhabbet" yollara da taşınır .
Birbirine bu kadar yakın olan bizler belki kısa zaman içinde bir organizasyon ile beraber pedal çevirebiliriz . . .
Herkes kendince uygun olabilecek günler ve saat aralıklarını belirtebilirse süreci hızlandırmak mümkün olabilir . . .
Bakalım kimler hangi zaman dilimlerinde uygun olabilecek :)
Görüşmek üzere .

kemaletik

Üye
Tepki
43
bana uyar bu akşam gene tur yapabiliriz arkadaşlar.
hareket 19:15 alibeyköy ne dersiniz ?

kagansutcu

Üye
Tepki
0
Merhaba ben kağan.
Ben de bu turunuza katılmak isterim ancak daha bisikletim bile yok:boese157: . Eylül'de almayı düşünüyorum. Şöyle 600-700 YTL'lik bir şey düşünüyorum bir kask bir çift de eldiven ne dersiniz? Bisiklet olarak da uygun bir Trek. Ne tavsiye edersiniz?
e-mailim: bidik2002@gmail.com

keremkeke

Forum Bağımlısı
Tepki
422
selam arkadaşlar bakıyorumda meraklı arkadaşlarımız çoğalmış tamer abimle birlikte hepinizi bekliyoruz biz çoğu akşam geziyoruz gelmek isteyen gündüz mail atsın yeter keremkeke19@hotmail.com

@kagansutcu

kaan 700-800 civarı güzel trekler var tamer arkadaşımız yeni aldı ama değiştirmek istiyor istersen irtibata geç onunkini al