Görüşleri alalım.

Konu, 'Giyim' kısmında R.HarunYeniçeri tarafından paylaşıldı.

1. R.HarunYeniçeri

R.HarunYeniçeri Aktif Üye

Seviye:
    Herkese bol selamlar. Yeni yılın arifesinde olduğumuzdan mütevellit iyi, güzel, mutlu, huzurlu, sağlıklı, bol paralı, sıkıntısız, pedallı, düz yollu, patlamayan lastikli, kirlenmeyen zincirli, sağlıklı ve güvenli yollar.

Konumuz kask. beğendiğim ve ikilemlerde kaldığım kaskı aldım, mtb kullanıcılarında görmediğimden görüşlerinizi almak istedim bilir kişi abilerim.

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...kay-ve-rollerblade-paten-icin-61278518/detay/

Güvenlik kısmında altta kalacağını sanmıyorum aerodinamik olayı da pek ilgilendirmiyo beni, neden kullanmıyor mtb kullanıcıları bu modelleri. Buyrun siz söyleyin.

Saygılar.

Emrah Pektaş bunu beğendi.
  2. onur demirer

onur demirer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Bu tip kasklar XC kasklarina gore genelde daha agir, hava sirkulasyonu daha kotu ve gunes siperligi olmadigindan biraz daha kullanissizdirlar. Ancak ProTec vb markalarin gayet guzel bu tip modelleri mevcut ve XC kasklarinin aksine birden fazla darbeye dayaniklilar (kafami carptim kask cope diye bir durum yok).

Kullanmadan once kaskin icinde CPSC stikeri olduguna emin olun, bazi kasklar paten/kaykay icin tasarlandiklarindan bisiklette karsilasilan tipte darbelere karsi dayaniksizlar.

R.HarunYeniçeri bunu beğendi.
  3. İslam Gölge

İslam Gölge Bisikletkolik

Adı:
    İslam GÖLGE
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Onur kardeşime katılıyorum.Aynen dediği gibi havalandırması az yazın bu kaskla pişersiniz.Daha ağır olması muhtemel çok delikli olanlardan.

R.HarunYeniçeri bunu beğendi.
  4. R.HarunYeniçeri

R.HarunYeniçeri Aktif Üye

Seviye:
    Şimdilik takıldığım kısımlar güneşin rahatsız edici etkisinden korunmak için çözümler ve yazlık ayrı bir kask :)Teşekkür ederim..