Giant XTC 2

Scudo

Halil Emre Ozlu

Daimi Üye
Tepki
372
@CENGİZ.ÖKSÜZ

evet haklısınız yaa, tora 2300 küsür olacaktı. recon da 1610 gr gelmekte. fakat alivio nun orta göbeği sadece ağırlık için yeter. ben tartmadım onu değiştirirken fakat 500gramı aşıyordu kesin. o göbek xtde hiç yok hollowtech olduğu için.. ayrıca materyal ağırlık farkı da epey var. neyse sonuçta epey bi ağırlık attık hoş oldu :D

Halil Emre Ozlu

Daimi Üye
Tepki
372
@atakibrahim

203 lük rotorlar 160 lıklar kadar ısınmıyor doğal olarak. ayrıca elixir cr seti ısıya daha dayanıklı. 700 derece sıcaklıkta etkin fren yapabilme kapasitesinde. ayrıca geniş rotorlar daha kesin frenleme yapıyor. inşallah kadroya zarar vermez dediğiniz gibi fakat ciddi anlamda fark var frenler arasında. giantın frenleri ısınınca tutmuyordu, bu yeniler tutuyor.

Halil Emre Ozlu

Daimi Üye
Tepki
372
@ali albut

Teşekkür ederim :) ben daha çok arazide kullanıyorum sanırım ince lastiğe geçemem. ama dediklerinizi dikkate alacağım. teşekkürler :)

Halil Emre Ozlu

Daimi Üye
Tepki
372
@Recep TOPAL

Teşekkür ederim :) gerçi sizin paşa scott gibi değil fakat iyi gidiyor bu da kendi çapında. sizin başlığa yazdığım gibi hep hayalimde göbekleri lastiklerine kadar sizin bisikletin parçaları var. umarım ileride ben de alabilirim. cidden kazasız bol güzel pedallar. maşallah diyeyim ikisine de :)

Halil Emre Ozlu

Daimi Üye
Tepki
372
@Emir Alaca

evet onları da özel aldım. barend, maşa ve arka üçgenler :) siz epey dikkatlisiniz. Teşekkür edrim bu arada...

Halil Emre Ozlu

Daimi Üye
Tepki
372
@Muhammét Ali DOĞAN

Teşekkür ederim. küçük kadro inişlerde maksimum kontrol sağlıyor. koltuğu alçaltıyor ve teknin iniş yapıyorum. cidden rahat kullanması ve daha güvenli. birkaç gram hafifliği de var küçük kadronun :D

Kaan Bayhan

Forum Bağımlısı
Tepki
377
Bisiklet
Scott
Çok harika bir bisiklet gerçekten

mustafa-38

Forum Demirbaşı
Tepki
187
bisiklet cok hoşta 130 mm biraz fazla kaçmıs ayrıca arka frenede 203 lük biraz fazla olmuş gibi yinede cok güzel iyi günlerde kullanın...

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
bısıklet cok guzel ozellıkle aynakol ve fren setıne cook begendım kardes boool pedllar

Halil Emre Ozlu

Daimi Üye
Tepki
372
Bisiklet tamamen elden geçti, Fren seti 185-160 Avid XX ile değişti.
Aynakol Race Face Deus XC Titanyum ile değişti.
Maşa 110mm'e indirildi.
Tüm vites serisi Sram X.0. ile değişti.
Jantlar Hope Pro 2 Evo göbek,
ZTR Olympic Beyaz çemberler,
Dt Swiss SuperComp Teller oldu
Sele Beyaz renk Velo X-Mission oldu

ve şunu diyebilirim ki çok şey değişti sürüş keyfinden... Parçalar eskiden de fena değildi ama şimdiki keyif inanılmaz.. Görselliği de bambaşka inşallah önümüzdeki hafta resimlerini eklemeyi düşünüyorum. 10 kiloya düştü o da farklı zevk tabii ki...

Tepki
18
Bisiklet
Giant
bu bısıklet suann cok da guzellllllll oldu hayırlı olsun halıl kardesımıze

Tepki
18
Bisiklet
Giant
aynı kadroya bende sahıbım ve uzerınde sıd race 2007 masa var 100 luk sınır demışnın 100 luk yada daha fazla oldunu nasıl anlarım sızce benım kı uyumlu cvb ları beklorum ılgı içn tşk
bu konuda hiç bılgıl yok

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü