Forumda kim, hangi müzik aletini kullanıyor?

Can Çelik

🛠 🛠 🛠
Tepki
6.927
İsim
Can Çelik
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Forumu bırakma nedeni nedir?
@cazci bilir belki. Hesabını sildirdiği için gönderilerine Arama'yı kullanarak ulaşılamıyor. Haliyle son yazdığı gönderiyi bulamıyorum. Google ile site içi aramalarda bir münakaşa sonucu ayrıldığına dair bir gönderisine veya kendisine verilen cevaba rastlamadım.

Abimiz forumda laklak yapacağına kendini Yuşâ tırmanışlarına vermiş, facebook hesabında öyle gözüküyor. E akıllı adam :harika:

Scudo

evrendogan

Üye
Tepki
64
İsim
Evren Doğan
Başlangıç
2022—23
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@cazci bilir belki. Hesabını sildirdiği için gönderilerine Arama'yı kullanarak ulaşılamıyor. Haliyle son yazdığı gönderiyi bulamıyorum. Google ile site içi aramalarda bir münakaşa sonucu ayrıldığına dair bir gönderisine veya kendisine verilen cevaba rastlamadım.

Abimiz forumda laklak yapacağına kendini Yuşâ tırmanışlarına vermiş, facebook hesabında öyle gözüküyor. E akıllı adam :harika:
Lak lak demeyelim ustad, cok şey ogreniyorum buradan

• Beğen
Tepkiler: Can Çelik

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.782
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Birilerine çok kızdığı için ayrıldı.