Forumda ilginç çalışmalar

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Bir kişi bir ürünü beğenmeyebilir tüketici olarak en doğal hakkıdır, yalnız markayı bu şekilde kullanamazsınız. Amaçsız, bilinçsiz ve bilgisiz olarak icra ettiğiniz "emek" ya da "neşe kaynağı" olarak tanımlanan etik dışı çalışmadan öncelikle bu yorumu ayırmak gerekiyor.

Sanırım özetle ne demek istediğimi çok iyi anlamışsınızdır.

Lüzumsuz çalışmalara son vermeniz dileğiyle.

İyi sabahlar.

Sen neyin mücadelesini veriyorsun arkadaşım ? Sanki otosan babasının fabrikasıymış gibi savunuyor :boese157: Önder bey konuya hakim olmuş ve gereksiz atışma istemediğini belirtmiş sen halen ortalığı karıştırmaya,germeye çalışıyorsun...Mizah demek ciddi olan bir çok konuyu tabiri caizse ti'ye alıp anlatarak okuyuculara neşe vermesi onları güldürebilme sanatıdır...Cem yılmaz başbakanla ilgili espiri yaptıgında veya Oğuz Gürel karikatüründe başkanla dalga geçtiğinde sorun olmuyor burda neco arkadaşın mizahını kullanarak foruma neşe kattığı çalışmalarımı sorun oluyor sizin için ?

Ortada ciddiye alınacak bir durum yok herşey saygı ve mizah karışımı yapılmış birkaç çalışmadır.Lütfen atışmalara girmeyelim !

Konu dağıldı biraz farkındayım ziyanı yok :)

Kaldığı yerden devam edelim

Çalışmalarını heyecanla takip ediyorum neco sık kullanılanlara sayfayı ekledim bile ;)

İyi çalışmalara,neşeli forumlar...

Scudo

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.305
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
Gülüyor, geçiyorum. ;) Evet Önder Bey konuyla ilgili yazması gerekeni yönetici olarak yazmış, onun üzerine hala birileri kurcalıyor, alması gereken cevabı da alıyor. Bu konuda sanırım en son konuşması gereken kişi sizsiniz. Rica ederim çıktıyı beğeniyorsanız belirtin, yoruma yorum yazmaya gerek yok. Bana cevap hakkı doğrurarak yazmak istemediğim şeyleri yazdırmayın.

Çalışmalara teşekkür edebilirsiniz beğenebilirsiniz ben de en doğal hakkımı kullanarak beğenmiyorum ve ve bir OTOSAN'lı olarak dediğinizin aksine babamın fabrikası gibi değil kendi fabrikammışcasına savunuyorum. Neyi niçin savunacağımı anlayabileceğinizi sanmıyorum bu sebeplerle. Ti'ye alınan ciddi konu nedir? Moda mod kurduğunuz mizah tanımı benimkiyle örtüşmüyor. Fikrimi destekleyen insanlardan anladığım kadarıyla bunun mizah olmadığı kanısında olan başka arkadaşlarda var.

Açık ve net olduğunu düşünüyor ve bu konuda artık kişisel mesajların foruma yazılmasını istemiyorum. Fikrimi beğenmeyen özel mesaj atabilir.

Ben "emek" tabir edettiğinizi beğenmediğimi söyledim. Ürününüzü teşhire çıkarıyorsanız eleştiriye de katlanacaksınız.

Saygılar.

Gürkan SÖZER

• Beğen
Tepkiler: fletcher

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
Bence dahada tatsızlaşmadan olaylar tartışmayı sona erdirip konu başlığında devam edelim. Konu uzarsa kişiler üzülebilir ve tatsızlığı forumda kimse istemez..

fletcher

Forum Bağımlısı
Tepki
196
@necosoft

ben de varım...3 oldu ssanırm:)

hatta bence
konunun görüntülenme sayısı-edilen teşekkür sayısı= begenmeyen ya da gereksiz bulanlar olucaktır(bence)...

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Tekrar uyarı yapmayacağım arkadaşlar.Birbiriniz ile tekrar konu içersinde gereksiz yere atışmalar yaparsanız,tahrik ederseniz konuyu kaldıracağım.

şimdi konu kaldığı yerden devam etsin.

• Beğen
Tepkiler: Necati Günüç

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Mahsun Kırmızıgül' den
Hepimiz kardeşiz bu öfke ne diye
yaşamak dururken bu kavga ne diye
dağlar oy oy yollar oy oy
dağlar oy oy yollar oy oy
kardeş oy oy:D

Arkadaşlar rahat olun biraz detaylara takılmayın 3 günlük dünyada birbiriniz kırmayın arkadaş çalışmalarını sergilemiş bize sadece beğenmek yada beğenmemek düşer konuyu başka yerlere çekmeyelim