İnceleme Ferrino Popote Mini ( Alkol Ocagi - 330 gr )

Ferhat Karaca

Forum Demirbaşı
Tepki
536
Bisiklet
Carraro
Ferrino Popote Mini ( Alkol Ocagi Seti - 330 gr )

Günübirlik veya birkaç günlük turkarınızda, az yer kaplayan ve hafif olan bu ocağı kullanabilirsiniz. Ağırlığı 330 gr dır. Tava ve tenceresi teflon kaplıdır. Temizlenmesi kolayadır. İspirto veya alkol ile çalışır. Rüzgarlı havalarda kullanabilmek için folyadan ocağınızın sarabilecek şekilde bir rüzgar kesici yapmanız gerekiyor.

Saygılar...

Scudo

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.181
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Ferhat Karaca gerçekten güzel iş görebilecek bir ürün acaba nereden aldınız. Eğere tura çıkılıyorsa 330gr. pek göze batacak bir rakam değil.

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Karaca

Üye Adı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.149
Bisiklet
Dahon
ben iki tane koka kola kutusundan yapmıştım ve bir haftalık kampımda kullandım. daha sonrada kampçı arkadaşlara hediye ettim.
YTde nasıl yapacağına dair videolar var.

• Beğen
Tepkiler: alper 76 ve MakRo

Ferhat Karaca

Forum Demirbaşı
Tepki
536
Bisiklet
Carraro
@Üye Adı bende kola kutusundan ocak yapanlardanım ama sağlıklı değil. birkaç kullanımdan sonra deforme oluyor. hadi diyelim onu yaptık peki kola kutusundan tencere ve tavayı nasıl yapacaz onun da bilgisini verirseniz sevinirim :) saygılar...

Üye Adı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.149
Bisiklet
Dahon
@Ferhat Karaca tabi cevap vereyim arkadaşım; Ferrino markalı ocağını güle güle kullan.

Kürşatt

Daimi Üye
Tepki
156
İsim
Kürşat
Bisiklet
Cube
@Ferhat Karaca hocam set halindeni 125 tl yani tava tencere aykol ocağı yoksa sadece aykol ocağımı o fiyat? Saygılar

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
Her ne kadar işime yaramayacak olsada güzel ürün hoşuma gitti alıp kampta menemen yapacaksın bunda yemesinden ziyade yapması sarar yanlız pişene kadar açlıktan bayılmazsa kişi.

Ferhat Karaca

Forum Demirbaşı
Tepki
536
Bisiklet
Carraro
@mustafa genç makarna yaptım, yumurta haşladım, sucuk pişirdim, tavasında yumurta pisirdim.. verdiği yüksek ısı sayesinde bunları çok çabuk pisiriyor veya kaynatiyor. Kampta yemek ile uğraşmak çok zevkli gerçekten..

• Beğen
Tepkiler: Yalnız Pedal

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.181
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Ferhat Karaca teşekkür ederim. @Üye Adı evet buna benzer kendin yap bölümünde bir konuda vardı orada görmüştüm. Aslında biraz kafa yorunca ve internet gibi eşsiz bir kaynağı kullanınca neler neler yapılıyor.

Üye Adı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.149
Bisiklet
Dahon
@MakRo fazla uzatmak istemiyorum, tek söylebileceğim sırf hafif diye alüminyum yemek kaplarından uzak durun.

• Beğen
Tepkiler: MakRo