fb tv'de delta bisiklet

goLdenskuLL

Aktif Üye
Tepki
52
bugun fb tv de bir spor-söyleşi programında konuk olarak delta bisikletin ankara'daki sahibi (ismini unuttum) ve yarışçı esra kardeşimiz vardı. son birkaç cümlesine yetişebildim maalesef. :( faydalı bir program olduğundan eminim ama malesef kaçırdım. izleyenler varsa anlatabilirlermi acaba neler konuştular.
diğer basın organlarında daha çok gündeme gelmemiz dileğiyle.

Scudo
T

Tuğrul

Misafir
Fb Tv ye Delta Bisikletten Ulaş BAYDAR Çıktı ve bu gün (29.06.2006)saat 18.00 da yayının tekrarı var.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Konklar:Gökcan Baydar-Esra Kürkçü
Anlatım:Ulaş Baydar

Tuğrulun dediği gibi tekrar bugün 18:00-18:30 gibi verilecek yaklaşık 1 saatlik bir program...

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Ayrıca aşağıdaki linkte bir yazımız var
(link)
görüşmek üzere

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

bu yayını TV kartı falan olan bi arkadaş kaydetsede bi hosting sitesine koysa da bizimle paylaşsa fbtv'ye mi ayıp olur ki acaba? yada bu yasa dışı bi eylem mi olur?

bende kablo tv yok, uydu yayın alıcısı yok...e napalım yukarıdaki gibi bi çözüm bulmam lazım :(

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

e bu süper bi şey :)

ben o mesajı görmemiştim...
aynı güzelliği kapadokya yarışı için yapcak babacan kardeşime +381 puan gönderrim :) :D

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Walla saat su an 17:25 ısten cıkıp eve gıdıyorum. Evde kablo var fb tv var ve divx olarak kaydeden tv kartım var. Tv kartı bır ara bozulmustu kayıt yapmıyordu tekrar denıycem kayıt ederse dıvx olarak hemenpaylasa koyarım ızlersınız.

Barb.

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Benim o yayini canli izleme sansim oldu.. Tesaduf karsilastim.. Konuya cok nitelikli acilardan aciklik getirildi;) .. Tekrar izlemekten keyif alirim.. Hatta izleyince yarislara katilma planlarimda daha bir kaynama yapti! Belki delta beni takima alir:eek: :D

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Kaydettim. Yanlız 45 dakikalık program divx mp2 ıle 1.5 gbyte oldu :)