Fake tandem

Tepki
20
Arkadaşlar geçen hafta Büyükada'da turlarken gördüm ve bayıldım. Böyle bir ürünü nereden bulabiliriz? İnternette araştırırken bir tek bunu bulabildim.
(link)
Acaba farklı yerlerde farklı modelleri var mıdır? Elinde olup ta bana satmak isteyen bir arkadaşımız olabilir mi ?

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ortaköy Trek şubesinde yazın görmüştüm böyle bir şey dağ bisikletine bağlı idi arayıp sorabilirsiniz hala duruyor ise. :)

• Beğen
Tepkiler: Melih Gürle

ismail eren

Forum Demirbaşı
Tepki
593
Bisiklet
Scott
bu fake tandem lerin bağlantı noktası dönebiliyor mu?
yani demek istediğim manevra yapaken belden kırma mümkün oluyor mu acaba?

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Çok güzel bişey gerçekten ya. Düşünen iyi düşünüp yapmış :)

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Binbir çeşidi var.
Biz geçen yaz, Almanya, Danimarka, İsveç turumuzda 2200 km ye yakın bir mesafe boyunca
wee hoo adında, kendi çantaları olan, oturma pozisyonu rahat bir özel tandem kullandık.

http://i83.photobucket.com/albums/j319/sonatay/DSC_5494_resize_zps821aae48.jpg

http://i83.photobucket.com/albums/j319/sonatay/DSC_5331_resize_zpsa078bbd4.jpg

(link)

Tepki
20
Soner bey kitabınızı aldım ve bir solukta bitirdim. Çok sürükleyici ve farklı tarzda bir gezi kitabı olmuş. Diğer gezilerinizin, özellikle çocuğunuzla yapmış olduğunuz gezinizin notlarını da okumak isterim. Benim de 5 yaşında oğlum var ve bisiklet sevgisini aşılamak istiyorum ona. Bisiklet arkasına bağlanan koltuklardan kullanıyorum 3 senedir ancak artık evlat 25 kiloya yaklaştığı için taşıma kapasitesinin sınırlarını zorlamaya başladı. Geçen haftalarda Büyükada'da turlarken bir babanın oğluyla yukarıda bahsettiğim sistem ile bayağı hızlı bir şeklide turladığını gördüm. Uygun fiyatlı bulabilirsem almayı düşünüyorum. Sizin paylaştığınız resimlerde kullandığınız sistem de gayet güzel ve emniyetliymiş. Hep merak ederim acaba bisiklet arkasında çekerek taşımak mı, yoksa bisiklet üstünde taşımak mı daha fazla efor sarfettirir ?

Talha Ateş

Forum Bağımlısı
Tepki
605
Bisiklet
Bianchi
Güzel bir parça, ayrıca fiyatı da o kadar uçuk değil linkte...