Evans Cycles

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.452
Bisiklet
Scott
Merhaba,

Ödemeyi mümkünse Paypal ile yapın. Eğer olur da ürün elinize ulaşmazsa, 45 gün içinde Paypal'e başvurup ödediğiniz parayı geri alabiliyorsunuz.

Saygılar

Scudo

Umut Tekin

Forum Demirbaşı
Tepki
284
İsim
Umut Tekin.
Bisiklet
Carraro
@ozndrn

Teşekkürler. O zaman sizin dediğiniz modeli alayım. Yalnız 76 dolar tutuyor toplam. Bildiğimce 75 dolar üstü gümrükte sıkıntı çıkartıyordu.

Edit: İlk alışverişe özel 5 euro indirim yaptılar toplam 76 dolardan 68 dolara düştü. Ne kadar sevindim anlatamam :)

Peki gerçekten rahat eder miyim 1.50 lastikler ile. Bisikletim 14 ben 76 kiloyum toplam 90. Hemen sipariş vermek istiyorum da.

Ozan Duran

Forum Bağımlısı
Tepki
621
Bisiklet
Cannondale
Gümrük sınırı 75 Euro'dur, dolar değil.
İlk başta doğal olarak rahatsız hissedeceksiniz, özellikle bozuk yollardan ya da hafif tümseklerden geçerken lastiğin serleştiğini hissedeceksiniz.
Ama zamanla alışırsınız. Dediğim gibi 1,75'le 1,50 arasında konfor olarak aşırı fark yok ama hız olarak belirgin bir fark var. Görüntü olarak da ilk başta ince gelecek ama zamanla ona da alışırsınız.
Ben 1,50 öneririm ama aklınızda soru işareti varsa 1,75 alın.

• Beğen
Tepkiler: Umut Tekin

Umut Tekin

Forum Demirbaşı
Tepki
284
İsim
Umut Tekin.
Bisiklet
Carraro
@ozndrn

Çok teşekkür ederim hem aldığım 1-1.50 michelin iç lastiklerine uyumlu olur. Siparişi veriyorum hayırlı olur inşallah.

Umut Tekin

Forum Demirbaşı
Tepki
284
İsim
Umut Tekin.
Bisiklet
Carraro
Evet arkadaşlar son kez resmi paylaşayım. Herhangi bir hata yok sanırsam. Schwalbe smart guard 1.50 lastik alıyorum.

Herhangi bir sorun yoksa satın alma işlemini gerçekleştiriyorum )
Sorun yok cevabını bekliyorum hemen siparişi vereceğim )
http://j1309.hizliresim.com/1f/d/smxuu.png

Sinan Çakır

Forum Demirbaşı
Tepki
350
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cannondale
umut decathlondan vittoria randdonneur lastik almamışmıydın

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Evans son derece güvenilir ve hızlı çalışan, profesyonel bir İngiliz şirketi. Kargo ücreti de normal.
Marathon Plus dış lastik katlanmadığı için kocaman kutuyla 15 TL'ye geldi bana. Hem de ilk siparişim 6 günde, ikinci siparişim 4 günde geldi!
İki kez firmaya teşekkür maili ve ürün sayfasına yorum yazdım, her iki seferde de firma da teşekkürle karşılık verdi.
Uzatmayalım, Türkiye'deki çok yerden daha hızlı ve kesinlikle çok güvenilir... :in:

İyi alışverişler, iyi pedallamalar... :in:

Umut Tekin

Forum Demirbaşı
Tepki
284
İsim
Umut Tekin.
Bisiklet
Carraro
@Sinan Çakır

3 gün sonra aradılar. Elimizde ürün bitti dediler. Mağazaya gidip birileri almış büyük ihtimal. İnternet sitesindeki mallar için depo ayrı olmadığından böyle sorunlar oluyor.

@Sertaç Kasaplar

Teşekkürler. Adres konusunda bir sıkıntım oldu. Ödemeyi yaptım. Soru için geç kaldım ama yine de içim rahat etmiyor bir sorayım.

Adress line 1: xxx Mahallesi. xxx Apartmanı. xxx Sokak No : xx Daire x/x
Adress line 2 xxx Sokak No : xx Daire x/x

burada bir hata yaptım mı acab.a

Sinan Çakır

Forum Demirbaşı
Tepki
350
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cannondale
@Umut Tekin

hayırlısı olsun
lastikler geldiginde inceleme bekliyorum

• Beğen

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
@Umut Tekin
Adres için keşke Türkçe karakterler kullanmasaydın. Kimi zaman kopyala/yapıştır yaptıklarında o karakterlerin abu sabuk kodlar ile print edilmesi gibi bir sıkıntı oluşabiliyor. İstersen hemen irtibata geçip bu şekilde düzenlettir adresini.

• Beğen

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
ben 40 dolara aldım ıkısini marathon greenguard

(link)

Tepki
26
Bisiklet
Scott
Keşke 1.75 alsaydın sürtünme olarak aralarındaki fark çok az. Teker çapından düştüğün için bisiklet hem küçük görünecek, küçülecek ve yüksek çapta diğer bisikletlerden geride kalacaksın. 2.0 plus tourer yerine 1.75 plus aldığıma pişman olmuştum.

• Beğen

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
Konuyu acan arkadasin da musadesiyle ben de bir sey sormak istiyorum.diyelim paypal odeme sistemi ile bi jant seti aldik ebay vs herhangi bir siteden ve 20 gun sonra (tamamen atiyorum sureyi. 45 gun icinde de diyebiliriz) urunu teslim aldik ama kutuyu bi actik ki icinden jant yerine agirlik olsun diye plastik parcalar cikti.bu durumda da paypal bize para iadesi yapiyor mu ?

Umut Tekin

Forum Demirbaşı
Tepki
284
İsim
Umut Tekin.
Bisiklet
Carraro
@Sefa.

Mail attım. Zaten bir harf kullandım türkçe olarak. Çok sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum. Zaten mail de attım. Sağ olun uyarı için.
@Mustafa Düzgün

Zaten 1.75 stoklarda yoktu. Değişik bir şey var 42 dolar. 160 lira fazla gelirdi. Ayrıca elimde temiz michelin 1.50 uyumlu iç lastikler var. İç lastik almak zorunda kalacaktım bir de. Ayrıca ben daha hızlı olsun diye 1.50 aldım. Sürtme yerine çap küçülsün bence her türlü bisikletlerin ilerisinde kalırım hız bakımından. Dezavantajları elbet var ama hız konusunda olacağını sanmıyorum. Siz yine de başıma gelebilecek şeyleri yazın. Hazırlıklı olayım )

@fatihaydın

Valla ben de korkuluyum o konuda. Geri kargoya ver falan. Çok uğraştırır kargo ücretleri de cabası.

@Hakan Yazgan

Bu sitede yok. Diğer sitelerde de büyük ihtimal yoktur.

Tepki
26
Bisiklet
Scott
@Umut Tekin

Marathon plus larda iki model var biri commuter şehir lastiği diğeri senin sipariş vereceğin dişli olan tourer. Siparişler, Evans' tan DHL ile geliyor 50 Pound üzeri kargo ücretsizdi en son alışverişlerimde.

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
starbike dan aldım kargo ücretsiz geldi plus modeliydi toplamda 28 günde geldi. beklemek isteyen kargo ücreti ödemez :) ama tavsiye etmem bir daha da almam.

Umut Tekin

Forum Demirbaşı
Tepki
284
İsim
Umut Tekin.
Bisiklet
Carraro
@Mustafa Düzgün

Merhaba bir sorum olacaktı bu lastiğin hiç bir yerde konusunu bulamadım. Ben 1.50 ve 5mm diye aldım ama ağır diyenler oldu(tabi kötü yanları aldıktan sonra ortaya çıktı). Kullanım alanları tam olarak nedir. Lastik hakkında kısa bir bilgi verebilir misiniz ?

@Salih Eroğlu

Yok kargo ücretli ama hangi firma gönderiyor bilemiyorum.

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
@Umut Tekin

ben kargo ücretsiz aldım kardeş bir çift plus modelini aldım toplamda 140 filan ödedim kargo ücreti yoktu. ancak geç elime ulaştı Almanyadan gelen ürünlere özel bir muamele yapılıyormuş gümrükte dx.com'dan bile 15 günde geldi diğer ingiliz şirketlerinden hele 5 iş gününde elime geçiyordu işte bunları görüp de 28 gün beklemek zoruma gitti bu yüzden tavsiye de etmiyorum elbette bu durumda belki başka arkadaşlar aldığında 15 günde eline geçmiş olabilir ancak beni enterese etmez ben 1 ayda elime geçtiği için canlı örneği olarak bir daha kesinlikle almam bu durumda da tavsiye etmem edemem. Her neyse yine sinirim kalktı hatırlayınca! :)

Tepki
0
Evans gayet güvenilir, hoş görülü bir firma. Ayrıca tecrübeden konuşayım, Evans aldığınız lastikleri "bulky" olarak saydığından DHL ile gönderiyor. 75 euro altı olduğundan gümrük problemi de yok. Ingiltereden Istanbula 3-4 günde teslim ediliyor. Kargo da ücretsizdi en son fakat belki o kampanya artık geçerli değildir.