Eskişehirde bisikletim çalındı..

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Yok maalesef.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bugün, Tepebaşı-Göztepe istikametinde dolaştım.Akın bisiklet ve yakınlarında dolaştım,Hasan Polatkan civarındaydım ama benzer bir bisiklet göremedim.Tekrar çıktığımda daha dikkatli bakarım ancak bisikleti gördüğümde ulaşabileceğim bir numara var mı ?

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
@Erkin B. KAYA

Teşekkür ederim Erkin.

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Sağolun arkadaşlar.

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
3 gün eskişehirde kaldım orada düzenlenen bir yarışma için, bayıldım bu şehre, harbi harbi gençliğe hitab eden, hiç aile görmediğim rahat, havası temiz, gürültüsüz, huzur verici bir şehir..

ayrıca
etraf bisikletli kaynıyo, bisikletlere bakıyorum, bu forumda pek tasvip etmediğimiz bisikletler var piyasada hep.

çalan kişi stickerları sökmüş olabilir, boyamış da olabilir ama asla (bence) parçaları ellemez, yani masrafa girmez kullanır oldugu gibi,

bir bakışla fark edeceğimiz belirgin parçaları belirtirseniz bence daha hızlı bulunabilir...

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
@celil.mayaoglu

Teşekkürler. İlk bakışta Siyah Marzochhi 100lük maşa farkedilebilir. 110mm gibi duruyor.Yani epey mesafeli gözüküyor. Arka aktarıcı eski kasa XT, gidon 32mm dh tipi. Boğaz da çok kısa Zoom marka. Fren kolları Avid speed 7. Lastikler 2.35. ve selesinin üst kısımları kesikti. Ön fren 160lık shimano rotorlu avid BB7.

• Beğen
Tepkiler: pessimistic.clown

furkan kay

Üye
Tepki
1
Hocam geçmiş olsun konuyu görünce mesaj yazabilmek için kayıt oldum. öncelikle adalarda sedona gibi kaliteli ve kenarda kilitli olarak bulunan bisikletlerin dilenci çocuklar tarafından zorlandığına çok defa şahit oldum pek zannetmiyorum ama acaba bunlar aracılığla bi sonuca ulaşılabilirmi diye merak ettim. Umarım en yakın zamanda bulunur bende takipde olacağım. Tekrar geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: Onur Kula

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
@aykutozalan

Şakamısın sen? Bu nasıl yorum...

Geçmiş olsun arkadaşım umarım bulabilirsin bisikletini çaldırmak nasıl birşey çok iyi bilirim:(

Muhammed PINAR

Forum Bağımlısı
Tepki
175
üzülme zaten bisiklet bi **** benzemiyomuş
gerçekten salakmısın?

kardeşim her dolaştığımda takip ediyorum bisikletini bulunca hemen irtibata geçerim çok profassional se parçalamaya kalkcaktır o parçaları da satacağı en iyi yer (çalıntı olduğu için) bisikletçidir gezdiğim her bisikletciyi inceliyorum kadro zaten fark ettirir fakat hiç rastlamadım umarım buluruz samet abim gibi ben de bilirim bisiklet çalınmasını ben bulçmuştum ama inş. seninkini de buluruz

• Beğen
Tepkiler: Onur Kula

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
@aykutozalan

ayıptır yani, ille de pahalı veya sizin deyiminizle bir halta benzeyen bir bisiklet olmak zorunda değil çalındığında bir insana geçmiş olsun diyebilmek için.

50 milyonluk bisiklet bile olsa insanın sürekli kullandığı ve kaybettiği için arkasından üzüldüğü bir şey için böyle bir söylemde bulunarak yaptığınız saygısızlıktan ötürü özür dilemeniz gerekir hatta.

@sPinErGy_26

bence hayır, sokakta bile söylenmez böyle. Bu arada bu forumda bu kadar eskişehirliyi görmek çok güzel, keşke anadolu veya osmangazi üniversitesi öğrencisi olsaydım da evimi orada tutup ulaşımımı orada bisikletle sağlasaydım dedim oradayken, dükkanların önünde kilitsiz duran bisikletlere baktıkça aklıma danimarka geldi, oranın da fotoğraflarının olduğu bisikletle ilgili videolarına bakarken imrenirdim keşke o ülkede okusam diye ama 5.5 saatlik mesafe kadar ötemde varmış bu imkan diyorum ama işte herkes keşfedince böyle yerleri görüyosunuz dışardan geliyo pislik, insanların böylesi güven ve refahını sarsıyo kolayca.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bisiklet çalındı ve biz her yerde,bisikleti arıyoruz.Bisikletin markasına bakmadan.Biri geliyor ve bütün konuyu darma dağan ediyor.

Tepebaşı,Hasan Polatkan...yerlerde benzer bir bisiklete hala rastlamadım.

Muhammed PINAR

Forum Bağımlısı
Tepki
175
Bisiklet çalındı ve biz her yerde,bisikleti arıyoruz.Bisikletin markasına bakmadan.Biri geliyor ve bütün konuyu darma dağan ediyor.

Tepebaşı,Hasan Polatkan...yerlerde benzer bir bisiklete hala rastlamadım.

gökmeydan- alanönü- kızılcıklı civarlarında şu anda yok bisiklet halen aranmaya devam ediyor bulcaz inş.

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. Umarım buluruz. Gerçi ben parçalanıp satıldığını düşünmekteyim; ama yine de bakınıyoruz tabi sağa sola. :)

Enes Kılıç

Daimi Üye
Tepki
35
Bisiklet
Giant
konuyu saptırmak istemiyorum ama aykutozalan gibi kişilerin forumumuzda olması beni üzüyor.moderatör abimizden banlanmasını rica ediyorum. ayrıca gerçekten geçmiş olsun. umarım bulabilirsiniz bisikletinizi.