Eskisehir'de Bisiklet calindi

Ömer Özen

Aktif Üye
Tepki
23
MERHABA ARKADAŞLAR,
ARKADAŞIMIN BİSİKLETİ EVİNİN ORALARDA(ZİYAPAŞA CAD.) ÇALINMIŞTIR. RESİMLERİNİ PAYLAŞIYORUM. GÖREN,BULAN LÜTFEN ARKADAŞIMA ULAŞIRSA ÇOK MEMNUN OLURUZ. TEŞEKKÜRLER.... ( ARKADAŞIM: ALİ YİĞİT KAYMAK:0554 278 96 44)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Burak Açıl

Forum Demirbaşı
Tepki
119
Geçmiş olsun, bundan sonra bu modeli gördüğümde dikkatli bakarım.
Bisikleti ayırt etmemiz için herhangi bir bilgi verebilirsen iyi olur.(Herhangi bir yazı, belli başlı yerlerde çizik vs.)

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
geçmiş olsun. umarım hemen bulursunuz.

bu arada bisikletin farkı jant setleri sanırım. değiştirilmiş ve böyle olan bir bisiklette, böyle jant seti başka olmaz diye düşünüyorum. bence çok büyük bir fark. ;)

Ömer Özen

Aktif Üye
Tepki
23
2 adet kadro koruyucu vardır. 2 adet suluk yeri vardır. (Zefal) Jantlar sarı yazıyla bellidir. 2 tekerdede aynıdır. Başkada böyle ayırt edici bir özellik yok malesef :/

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ankara'da görülme ihtimali zayıf olsa da, gözümü dört açacağımdan şüpheniz olmasın.

Tepki
13
Geçmiş olsun...Ben gün içinde birçok yerde bulunuyorum,rast gelirsem mutlaka ararım...

Okan.Cirim

Üye
Tepki
2
Dostum tam dikkatli bakmadım ama daha dün Osmanlı Kebapın önünde elektrik direğine bırakılmış Carraro Turner(Seninkinden) modeli bi bisiklet vardı. Bugünde bu ilanı gördüm,daha önce görmüş olsaydım daha dikkatli incelerdim.

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
ticari amaclı dusunuyorsa bisikletcilere gitme ihtimali yuksek .bisiklete kilit takmak cok onemli kaliteli.ayrıca atını saglam yere bagla demisler.inş bulursun.bisikletin cok temiz bakmissin.emeklere yazık olmaz inş.helal mal mutlaka geri gelir diye söz var.