Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ekipman

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında emsey229 tarafından paylaşıldı.

1. emsey229

emsey229 Kıdemli Üye

Seviye:
    2007 mayıs haziran arası 2 arkadaşımla birlikte bisikletle egeyi dolaşmak istiyoruz. Forumumuzda saolsunlar uzun yok ekipmanları diye bir konu açılmış onları okudum fakat hiçbirinin içinde silah yer almıyor eminim aranızda daha önceden uzun yol yapmış olanlar vardır sizce böyle birseye ihtiyaç varmıdır? Kullanım amacı sadece doğadaki yabani hayvanlardan korunmak???

2. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    biz inanırız yabani hayvanlardan korunmak isteyecegini ama polis ve jandarma anlamaz.bizim can dede uzun tur yaptı görmüşünüzdür muhakkak öyle hayvan felan çıktı diye bir sey demedi.çıksa çıksa karsınıza domuz çıkar ondanda kurtulması kolay olur

emsey229 bunu beğendi.
  3. felis911

felis911 Bisikletkolik

Seviye:
    bugüne kadar hiç gerek olmadı olacağını da sanmam

4. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    3 arkadaşım İstanbul'dan Antalya - Olimpos'a kadar bisikletle gittiler. Hiç böyle bir şeye ihtiyaç duyduklarını söylemediler.

Forumda da onlarca uzun yol hikayesi okudum. Bir tanesinde de "Ah keşke silahımız olsaydı iyi olurdu" veya "Silahımız sayesinde vs vs" diye bir şey okumadım.

5. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    inan bana vahşi hayvanlardan korunmak için silaha ihtiyaç yok..sadece bazı türden insanlara gözdağı vermek için bir ihtimal lazım olabilir...o da küçük bir ihtimal..

vahşi hayvanları dert etme..sadece çık doğaya ve bak..sen onları rahatsız etmezsen onlar da seni rahatsız etmezler ;)

6. dawson_46

dawson_46 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bu forumda silah kelimesini ilk kez okudum ve gerçekten üzüldüm.
    Neden biz insanlar hayvanlardan korunmak için direk öldürme yoluna gideriz ayrıca siz onların yaşam alanlarına girmesseniz size hiç bir şey yapmazlar bunddan endişeniz olmasın.

emsey229 bunu beğendi.