Ekipman

emsey229

Daimi Üye
Tepki
70
2007 mayıs haziran arası 2 arkadaşımla birlikte bisikletle egeyi dolaşmak istiyoruz. Forumumuzda saolsunlar uzun yok ekipmanları diye bir konu açılmış onları okudum fakat hiçbirinin içinde silah yer almıyor eminim aranızda daha önceden uzun yol yapmış olanlar vardır sizce böyle birseye ihtiyaç varmıdır? Kullanım amacı sadece doğadaki yabani hayvanlardan korunmak???

Scudo

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
biz inanırız yabani hayvanlardan korunmak isteyecegini ama polis ve jandarma anlamaz.bizim can dede uzun tur yaptı görmüşünüzdür muhakkak öyle hayvan felan çıktı diye bir sey demedi.çıksa çıksa karsınıza domuz çıkar ondanda kurtulması kolay olur

• Beğen
Tepkiler: emsey229

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
bugüne kadar hiç gerek olmadı olacağını da sanmam

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
3 arkadaşım İstanbul'dan Antalya - Olimpos'a kadar bisikletle gittiler. Hiç böyle bir şeye ihtiyaç duyduklarını söylemediler.

Forumda da onlarca uzun yol hikayesi okudum. Bir tanesinde de "Ah keşke silahımız olsaydı iyi olurdu" veya "Silahımız sayesinde vs vs" diye bir şey okumadım.

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
inan bana vahşi hayvanlardan korunmak için silaha ihtiyaç yok..sadece bazı türden insanlara gözdağı vermek için bir ihtimal lazım olabilir...o da küçük bir ihtimal..

vahşi hayvanları dert etme..sadece çık doğaya ve bak..sen onları rahatsız etmezsen onlar da seni rahatsız etmezler ;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bu forumda silah kelimesini ilk kez okudum ve gerçekten üzüldüm.
Neden biz insanlar hayvanlardan korunmak için direk öldürme yoluna gideriz ayrıca siz onların yaşam alanlarına girmesseniz size hiç bir şey yapmazlar bunddan endişeniz olmasın.

• Beğen
Tepkiler: emsey229