Deneme Video 1-2 Yeni Versiyon

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Tata tadaaaaaaaaaaa :D
İşte yeni video :). Ancak yine bir öncekini andırıyor. Bu sefer başrolde Rock Shox SID World Cup var. Mantis'in maşası... Onun isteği üzerine derhal upload ettim ve foruma koyuyorum. Kask kamerası olayını da yaptık, aslında oldukça güzel oldu ancak dandik bir kask olduğu için kafamda fazla sallandı, hatta bir ara gözlerimi kapadı :D.
Bu arada yeni video, öncekine göre daha iyi... En azından yer görünüyor, sadece amortisör değil... Aksiyonu daha iyi yakaladık sanırım :).
Buyrun; (link)(link)

Scudo

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Halilcim daha ne vidyolar çekecez seninlen :p Bu arada Yıldız Korusu'nda tırmanılmadık yokuş bırakmamışım haa :D

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@Mantis

Peşinden geleceğim diye suu suuu diye inledim yahu :D. Sana bi tane sele borusu kamerası yapıyım da, arkandan gelsin :D.

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
eline ayağına sağlık çok güzel olmuş demekki beklediğimize değdi :D saol ...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Dur Shopar kerdeş bu daha bir şey değil. Şu ana kadar çektiğimiz az sayıda video ile müzik eşliğinde bir karma yapacağım.
Daha sonra çekilecek videolar var. Tabi ilk başta İzmit'te Dağ Bisikleti Milli Takımı'mızın ter dökeceği Dağ Bisikleti Balkan Şampiyonası yarışının videosu da olacak. Niyetim o yönde :).

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
abi büyüksün tek kelimeyle bisikleti medyaya taşıcan bu gidişle eğer öyle bir niyetin varsa haberim olsun kanal d deyim :D yapabileceğim bişi olursa seve seve ya düşünemiyorum o müzikli fln olanı pc oyunlarına bile açılış videosu bilem olur heyecan bastı :D:D:D

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Shopar yapabileceğim bir şey var mı diyorsun, taşınasan bütün Doğan Medya Grubu'nu bizim yarışlara :D.
He bir de benim videoları yayınlamak isterlerse bi düşünmem lazım :D.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
halil bir tavsiyem var
aynı mesafede
aynı kişi
kullansında şu bisikleti
biz de kıyaslayabilelim...

mesela senin kullandığın bisikletteki reba nın yanında bu world cup
sanki çalışmıyo gibi duruyor...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Ercan öyle de, mesela Uğur benim bisikleti kullansa kadro ufak gelecek, ben onunkini kullansam büyük gelecek. Bu yüzden her seferinde garip garip şeyler çıkacak ortaya. Yani aynı ataklığı göstermek zor :(.

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Çekim esnasında bisikletin üzerinde ben vardım. Halil'in Rebasına oranla daha sert kullanıyorum maşayı. Yani Halil kendi kilosuyla orantılı hava basıyor maşasına ama ben kiloma oranla daha yüksek hava (150-160) basıyorum ki teknik tırmanışlarda lock out kullanmadan yüksek performans yapabileyim. Bu da maşamın nispeten daha az çalışmasına neden oluyor. ;)

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
:) :) :)
havayı indir indir

Uğur abi hakikaten
sanki seninki reba da
halilinki sid W-C- gibi duruyor :)

madem Review yapıyoruz tam olsun :)

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Şimdi indiricem,inişleri geçtim tırmanışlarda gömülecek maşa. Halil biliyo neler olduğunu ben tırmanırken, lastikler hart hurt ediyo wallah :D
Neyse Yıldız Korusu'na girmeden Kaçkara uğrar ince bi ayar çekeriz maşa havasına.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Halil'ciğim
ilk video görüntüsüne nazaran hakikaten bu iyi olmuş . Ama biraz daha sanki, maşayı az görse, uzak , yakın , otomatik zoom ayarını, daha iyi yapacak gibi. Hani, kamera maşanın daha az bir kısmını görse, zoom ayarı daha iyi çalışabilir . Gene de çok güzel olmuş
Eğer bunun 'mantis' in bisikleti olduğunu yazmasan inan WRC subaru da sanırdım kendimi. Sesler sanki eksoz sesi gibi geliyor.hahahahhaaaa

Hoşçakal

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
:D :D :D
bende seslere bir anlam verememiştim
ama üzerine düşmedim
kamera o kadar duyarlı mı ses e
veya trafik o bölgeye çok mu yakın ? ;)

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Ön lastiğimin havası 28-29 olduğundan toprakta hızlı giderken biraz homurduyor ve sanırım kameraya çarpan hava akımı rezonans yapmış biraz, kamera da iyi yakalamış sesleri. :)