Dealextreme / Flood-to-Throw Zooming

Scudo

tolga akan

Daimi Üye
Tepki
76
İsim
Tolga AKAN
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
ben de oradan aldım urun de guzel sıtede guvenılır...

halid acar

Forum Bağımlısı
Tepki
600
ben bildiğim kadarı ile cevaplayayım. site güvenilirdir. alan arkadaşlarım var. siteden alışveriş yapmak için paypal hesabınız olması lazım. bide eğer almayı düşünürseniz kargo süresi 20 gün civarı oluyor. iyi günler :)

Tepki
20
İsim
Gökmen Şenova
Bisiklet
Sedona
paypalla alabilirsin, dealextreme ürünleri mutlaka gönderir fakat geç gelir

Tepki
14
belki size saçma gelebilir ama ben bu ürünün aynısını
(link)
lüleburgazda 3.5 tl ye japon pazarından aldım gayette memnunum fiyatıda dealextremeden daha uygun ucuzluk pazarı gibi yerlerede bakabilirsiniz fiyatlar gayet uygun oluyor

Tepki
1
Bisiklet
Merida
Bu siteden başlıktaki ön farın aynısını aldım problemsiz bir site, en mantıklısı sanal kredi kartı kullanmak..

nihat yildir

Daimi Üye
Tepki
144
Bisiklet
Ghost
site güvenilir. paypal üzerinden, üye olmadan alış veriş yapabiliyorsunuz. sanal kredi kartı kullanmanızı tavsiye ederim. ürünler 15 ila 25 gün arasında geliyor. alış veriş yaptığınızda size order numarası veriyor. bu numara ile müşteri hismetleri ile yapacağınız canlı chat sayesinde siparişin ne durumda olduğunu takip edebiliyorsunuz.

mesut emin yarıcı

Daimi Üye
Tepki
113
Bisiklet
Kron
kredi kartıyla direk alınıyor ürün yorumlarına iyi bakın ucuzluk pazarı gibi yerlerde satılanlar bunların birebir kopyasıdır dandik çin mallarıdır(bu kaliteli çin malı :D) malzeme kalitesi çok düşüktür en ufak birşeyde bozulurlar tecrübeyle sabittir. dx çok güvenilir bir sitedir babam gps alıcısı aldı ben km saati aldım eldiven ve arka ışık sipariş ettim şimdide gözlük sipariş edicem hiç bir kuşkunuz olmasın ürünler 20 günde geliyor 1 hafta da çıkıyor 2 haftada geliyor yani ürünü order tracking bölümünden takip edebilirsiniz ne durumda olduğunu yani benden bu kadar

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
Forumda bu konu daha once gecmisti; bir forumdostumuz almış hatta siparisin eline ulasması sonrasında kendi denemesini video olarak yayımlamıstı.. isterseniz o baslıga bir göz atın her türlü bilgiyi bulabilirsiniz bence orada;

(link)

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.357
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bu ürünü özcan dostumuzun tanıtımı sonrası bende aldım deal'den ve oldukça memnunum.En kısa sürede test video'sunu yayınlıyacağım ayrıca.