Dalaman Fethiye - Antalya Tur Planı (24-30 Eylül)

Tepki
32
Bisiklet
Trek
Selamlar, 24 Eylül Dalaman'dan çıkarak sahil boyunca 30 Eylül gibi Antalya'ya varacak şekilde bir tur planladım. Sonrasında Antalya bisiklet festivaline katılacağım. Katılmak, eşlik etmek isteyenleri beklerim.

Scudo

Gamerasi

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
Ruhi Kurt
Bisiklet
Sedona
Fethiye de size katılıp Antalya'ya kadar size eşlik edebilirim.

Tepki
32
Bisiklet
Trek
Tamamdır, haberleşelim. Benim rota sahilden olacak, biraz gezmeli.

Gamerasi

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
Ruhi Kurt
Bisiklet
Sedona
Dün özelden yazdım görmediniz sanırım.
Ruhi 534 673 07 95

kvncsmhl

Üye
Tepki
1
İsim
kıvanç
Merhaba.. Bu rota hakkında dikkat edilmesi, akılda tutulması gereken noktalar varsa paylaşabilir misiniz? Yakında ben de planlıyorum.

Tepki
32
Bisiklet
Trek
Gelidonya fenerine gidersen likya ürüyüş yolunda çok riskli, zevkli ama lastiği kesebilirsiniz. Faralyadan yukarıya karaağaça çıkın, ama 4 km kadar toprak rampa, geceye kalmayın. Çok zevkli bir yol.

Sener O.

Daimi Üye
Tepki
170
Bisiklet
Cube
@kvncsmhl Toprak patikalara sapmadan ana yol için konuşuyorum ; yolda rampa çok var , yol bisikleti ile konforlu bir sürüş olmayabilir zira %80 belki daha fazla mıcırlı yol , asfalt düzgün değil , mtb ile çıkıyorsanız kesinlikle dişli lastik takılı olsun ben yol lastiği taktım o yol için ve pişmanım , Fethiye-Kaş arasında Kaş'a 20,30km kala neredeyse hiç market,benzinlik vs. yok o yüzden suluk olsa iyi olur ve çantada bi kaç atıştırmalık bulundurun.Kaş'tan Finike-Kemer'e doğru çıkış yaptığınızda çoook uzun ve dik rampalar var kondüsyonunuza göre pek çoğunu yürüyerek çıksanız iyi edersiniz ve bu yollarda da su,market vs. yok.(Ben burayı otobüsle geçtim zaman kısıtlı olduğundan ve keyfim kaçtığından).

• Beğen
Tepkiler: Navigante