D.A.Y.İ.G. Sülüklügöl Turu

Scudo

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
@tolgayalcin

Sayın Tolga Yalçın,
Riva turunda gösterdiğiniz örnek yeme-içme aşkı ve kumlara yazılı DAYİG fotoğrafınız takdire şayan bulunmuş olup, D.A.Y.İ.G. İcra komitesi olarak katılımınız uygun bulunmuştur.

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
@burakb

Noldu Burak? yoksa yenge seni eve mi almadı? boşver sen gel bu tura, yenge yine eve almazsa nasılsa çadır elinde, kurarsın uyursun içinde mışıl mışıl:)

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
@Vural UZUN
performansınla göz doldurdun,rampaları parçaladın dicektin herhalde şaşırıp yeme içmeden bahsettin :) nede olsa aç ayı oynamaz dimi ama ? :)

@CEM ATEŞ

O zaman yupppiii demek istiyorum ve 15-16 sında herhangi bir son dakika şehirdışı işi ya da sağlık problemi çıkmazsa kesin diyorum. ama bana bi kiralık mtb lazım :( yada o zamana kadar takası halletmem lazım. Hayırlısı...

gökhan aksoy

Forum Demirbaşı
Tepki
532
@burakb

dayak yememsi için kardeimi evine kadar bıraktım ama gördüğüm kadarıyla beterin beteri de varmış. Allah yardımcın olsun burak:)
recep ve ismail ile kouştuktan sonra kesin kararımızı yazarım. şu anda gelme ihtimalimiz %90. inşallah Allah'tan bir zeval çıkmaz.

eagleslide

Üye
Tepki
53
İsim
Ahmet Erat
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Colnago
Bisiklet türü
Triathlon
@Vural UZUN

Ben kesin geliyorum ama 2 sorun var 1.'si 20 yaşına daha girmedim :eek: 2.si sadece rivanın tamamında vardım divan kurulu onay verirse kesin geliyorum..

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
@Süha Onur Er

Sayın Süha Onur Er,
Yaşınız 20'nin altında olmasına rağmen D.A.Y.İ.G. tüzüğü madde 5'in b bendinde yer alan "DAYİG atasözlerine riayet eder" ilkesi gereğince "akıl yaşta değil baştadır" atasözümüz kapsamında D.A.Y.İ.G. icra komitesi tarafından katılımınız uygun bulunmuştur:) Ayrıca Riva'da Bolulu Hasan Usta poşetinden çıkarıp mideye indirdiğiniz kekler tarafımızca takdir edilmiştir. Bilgilerinize:)

gökhan aksoy

Forum Demirbaşı
Tepki
532
eyvallah kardeşim.
benden yana çok sorun olacağını sanmıyorum ama recebin evde hesap vereceği patronu var. malum burak arkadaşımızın ödediği bedel ortada üstelik 1gün için.
aslında bizim de buna benzer bir tur planımız vardı ki sen yetiştin. yinede kesinleşmesi açısından temkinli konuşuyorum.