cembio markasını duydunuz mu?

B

BF Okuru

Misafir
Cem bio

Cem bisikletten geliyo internet siteleri bile var buyrun burdan bakın

(link)

Scudo

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben uyduruk bir marka olarak duydum ... Şu ilkokulda babalar cocuklarına karne hediyesi bmx alır onlar cembio ydu sanırım

ozgurdeniz

Aktif Üye
Tepki
20
arkadaşlar ben 2 senedir kullanıyorum ve de çok ama çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim (cembio arizona yani yaptığım yarışlarda herkesi geçiyom o derece performanslı kullanışlı rahar vitesleri)

• Beğen
Tepkiler: fatih__66
B

BF Okuru

Misafir
@ozgurdeniz

Memnuniyet...Kime göre, neye göre?...Tek şey söyleyeyim: Körler ülkesinde tek gözlüler kraldır.

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
Bayağı oldu ama bu cembio markası taksimden başlayarak bir tur düzenlemişti,
herkese bir numara vermişlerdi tur sonunda çekiliş yapılcaktı. Fakat uyduruk bir organizasyon olduğu için bebek denilcek küçüklükteki bir çocuğa koskoca bir biisklet verilmişti:)

ozamanlar bende üstü altın yaldız kaplama bir bisiklet vardı:)

B

BF Okuru

Misafir
@ozgurdeniz

o bisikletle bide hızmı yapıyon aman dikkat et bisiklete bişi olmasın malum üzerinde shimano sis donanımı varmış.galiba sende hiç kron ,sedona,drag,trek,geotech ve bunun gibi gerçek bisikletlere binmeyenlerdensin ve çift amortisörlü(pardon yaylı)bisikeltim var diye övünenlerdensin...

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
sana borla öneririm bende maddi imkanlarımdan dolayı okadar bir bütçem vardı sedona borla aldım fiyatına göre baya kaliteli lock out bile var maşada sen sedonayada bak derim

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
ben de borla al derim forumda okuduğum kadarıyla iyi bir bisiklet ve fiyatı 375 lira.cembio'ya gelince market bisikleti deyince aklıma ilk o gelir.

ozgurdeniz

Aktif Üye
Tepki
20
@gurkankas

arkadaşım öncelikle yorum için teşekkürler.bana göre iş bisiklette değil bisikleti kullanandadır aynı şey arabam ve diğer taşıtlar için de geçelidir.evet doğrudur belki o markalara binmedim ya da o kadar 500-600 milyonluk bir biskletim olmadı.ancak benim için,bisikletim onların üstündedir herkesin kendi malı değerli değil mi?benim için de bu değerlidir...iddia ediyorum o biskletle ve ben üstünde olduğum sürece geçemeyeceiğim bisiklet yok ve bunu böyle biliniz...ayrıca üstündeki shimano vites değildir.benim çift amortisörlü bisiklet derken vurguladığımı anlayamayana bişey diyemeyeceğim.çünkü orda demek istediğim dediğiniz ''çift amortisörlü bisikletler hızlı gitmez düz mantığı''dır.bu da kısaca bisiklet yobazlığıdır:)...saygılar...

B

BF Okuru

Misafir
selam dostum bildiğim kadarı ile bu aletler çok ağır ancak tepe inişi için diğerlerinden daha iyi olabirler

sgba

Üye
Tepki
40
@çağatay_çankaya

Cembio Avrupada yaygın bir tanımdır. Alt grup bir bisikletdir ama parasının hakkını fazlası ile verir. Almanya için konşmam gerekirse fiyatları 80-120 Euro arası ebay de bulunur. (80-120 Euro fiyat farkı donanım ile ilgili bir farkdır.

Belirtilenin aksine (bu avrupada satılan Cembiolar için geçerli) market bisikletleri ile uzaktan yakından hiç alakaları yoktur. Çok daha sağlamdırlar.

• Beğen
Tepkiler: ozgurdeniz

fatih__66

Aktif Üye
Tepki
24
bnce düz yolda kullanıcaksan cift amtisörü tavsiye etmem ve arkadasımda arızona kullanıyor agır bir bisiklettir seni gereksiz yere yorar tek amörtisörlü kullnamanı tercih ederim

• Beğen

fatih__66

Aktif Üye
Tepki
24
@ozgurdeniz
bisklette olmasada marifettir bi derece dogrudur ama agırdır ve beni gecemiyorsun kamoyunu yanıltmaman konusunda dikkatinin cekerim.adamı yanlıs yönlerdirmeni istemem ltfen

• Beğen

ozgurdeniz

Aktif Üye
Tepki
20
adamı yanlış yönlendirmekle alaksı yok ben yorulmadan birçok bisikleti geçiyorum ve de çok rahat ve hızlı yaptığım kaza hariç( 55 km ile giderken keskin dönüş yapıp yamulan jant) hiç yolda kalmadım...parçalarını da değiştirdim ve şu an çok güzel kullanıyorum yeni gibi duruyo...resmini yolluyorum..

• Beğen
Tepkiler: fatih__66

ozgurdeniz

Aktif Üye
Tepki
20
resim gönderilmiyo kaç defadr deniyorum site kabul etmiyo...yollicam ama..(senin bisikletininkini de:D)

SerdarAktas90

Forum Demirbaşı
Tepki
547
İkinizin bisikletide gayet şık kazasız belasız güle güle kullanın...Herkesin bisikleti kendine güzel gelir...

• Beğen

bisiklet_manyagı

Aktif Üye
Tepki
19
biliyorum marketlerde fln satılıyorrr. ama kullanışsızz disc freni war ama işe yaramaz diyebilirim