Cazip İndirim Kampanyaları

Scudo

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
Ebubekir senin hizina yetisemiuorum haci:))bende dun aldim ama paylasamadim ve ben onu farkli bi yerde kullaniyorum.arka stop yaptim.:)
arka stop olarak kullan arkadan gelen arabalar ıcın bırebır:)

Batuhan Köksal

Forum Bağımlısı
Tepki
769
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben de aldım ama işin garibi Duracell pillerle çalışmıyor ama BİM'in kendi pilleriyle çalışıyor :) Denemek kısmet olmadı yarın bisikleti yaptırıp deneyeceğim kısmetse

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
Ben bimde denedim.adama actirdim.dedim acabilir misiniz diye..olmaz dedi..dedim ya calismazsa beni bidaha getirtmeyin buraya dedim.pil aldim pilim var yanimda dedim.actilar denedim.calisti ve aldim.tabiki bu cumleleri guzel bi uslupla soyledim:))

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
@Batuhan Köksal

Uyum sorunu derler ya. Duracell bu alete fazla kaliteli geldiği için alet çalışmaktan haya etmiş, kendini layık görmemiş...

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@Muhiddin K. Arkaya stop olarak dün MEDIAMARKT ten 2lisini 4 liraya aldım.Cınden daha ucuz fıyatı :D (link)(link) Mıkrofonla ne yapıyon :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
790
@Batuhan Köksal
Bende Panasonic Extra piller ile çalıştıramadım :) Bim'in pillerinden vardı onları takınca çalıştı, ilginç bir durum.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
bende şu an itibariyle kafa bandını aldım. başka pille çalışmıyorsa işin içinde katakulli var. :D
zaten pek kullanacağımı sanmıyorum ama lazım oluncada olmamasından iyidir. fiyatı hiç bişe

edit : bimdeki pil ilede çalışmıyor

Doğukan Şık

Aktif Üye
Tepki
39
Bisiklet
Salcano
Bende az önce gidip aldım. Forumda başka pillerle çalışmıyor gibi şeyleri görünce pilde aldım. Eve geldim işte pilleri taktım çalışmadı. Tekrar çıkarıp taktım olmadı. Aşırı sinirlendim tabi bu duruma fırlattım bir kenara. O sırada ablam eline aldı bu seferde o pilleri çıkarıp taktı oldu :D Bende bir uğursuzluk var galiba.

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
Eskişehirde 2 yere baktım yoktu dahada aramadım.Ama fiyatına göre güzel ürün bence.

Tepki
1
Ebubekir kardesim teşekkürler fotograf icin ve bu konuyu acan arkadasimada cok tesellur.ederim,cok faydali bilgi paylasimi oldu.Yarin ilk isim.bunu almak.olacak herhalde.:)

LG-E612 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre özbay

Daimi Üye
Tepki
224
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Doğukan Şık

philips'in şarj olabilir pillerinden vardı evde denedim olmadı büyük gibi gözüktü bimden abinin gösterdiği pilleri aldım ikiside aynı boyutta zorlayınca giriyor :)

emre özbay

Daimi Üye
Tepki
224
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@M.Ozkul

Abim çok çok teşekkürler 50liraya kırklarelindeki (en büyük diye tabir edilen) yetkili servisten 50tl ye aldığım ışıktan daha güçlü ve kullanışlı ayrıca lens uzunluğu ile oynayıp daha uzun veya yakın mesafeleri görebiliyorsunuz tekrardan çok teşekkür ederim :D

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross