Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

UmAykut

Üye
Tepki
11
Bisiklet
Carraro
Bostanci otobüs duraklarinin bi alt sokağında bisikletevim kafe var.. Yaşar abi yardımcı olur.. 2 sayfa önce yazmıştım. . Bi okuyun isterseniz. .

Scudo
Tepki
5
Erphana kesinlikle katılıyorum.ben usenmeden 116 sayfa okumustum ve simdi iyi ki okudum diyorum:) yeni baslayanlar icin iyi bir başlangıç

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TolgaK.

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar Carraro sportive 227'nin gidonu yükseltilebiliyor mu?

Tepki
1
Bisiklet
Carraro
@ Yiğit Günal,
arkadaşım belirttiğin şartlarda 225 sana gayet uygun olur. hıı biraz daha artırabilirsen, 227 bir gömlek üstündür. sonuçta bu modeller f/p olarak önerilen, gayet başarılı, alınabiliritesi yüksek ve oldukça şık (yakışıklı) modellerdir. şahsen tavsiye ediyorum. bütçen 800 tl civarında ise forumda 2. el bölümüne de bakabilirsin.

Accell Bisikletten fiyat aldım 227 için; peşin 1.200 , taksitli 1.300 diyorlar. Satış sonrası hizmeti forumda çok övülmüş. Fiyatta indirim yaptıramadım bir türlü. Kadıköy- Bostancı hattında bir başka önerisi olan varmı ?

Fiyat sizce nasıl ?

TolgaK.

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Carraro
@Yiğit Günal

Accell Bisikletten fiyat aldım 227 için; peşin 1.200 , taksitli 1.300 diyorlar. Satış sonrası hizmeti forumda çok övülmüş. Fiyatta indirim yaptıramadım bir türlü. Kadıköy- Bostancı hattında bir başka önerisi olan varmı ?

Fiyat sizce nasıl ?
Fiyatı biraz daha aşağı çekebilirsiniz.Ben 1 ay önce 1150 liraya almıştım,fazla pazarlık yeteneğim olmadığı halde.

Tepki
1
Bisiklet
Carraro
peki taksit yaptırmışmıydınız ? Nakitte düşüyorlar ama taksit deyince düşmüyorlar. Zaten bazı aksesuarlar hediye edeceğiz falan diyorlar.

Tepki
5
Bende merak ediyorum taksitte indirim var mi bir de hangi aksesuarları hediye ediyorlar

Tepki
1
Bisiklet
Carraro
zil , matara demiri, reflektörler, çok ısrar edersen çok kaliteli olmayan bir kilit.

Hem indirim hem taksit yaptıran varmı meraklardayım ? Nakit fiyatı çok iyi ama taksitli hali çok geliyor.

Tepki
1
Bisiklet
Carraro
Herkese Tekrar Merhaba

Henüz kimse cevap vermedi ama bende bugün sportive 227 alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Bugün sadece 8 km yol yaptım. Kadıköy'den evime geldim.

Aynı anda minibüse binen arkadaşımdan 5 dk önce vardım. İlk intibası oldukça iyi oldu. Umarım memnun kalırımm.

Fotoda paylaşıcam en kısa zamanda.

Tepki
5
Fotoğraflarınızı bekliyoruz yiğit bey hayirli olsun :)

Hakan Acar

XRS 022
Tepki
84
Bisiklet
Salcano
@Yiğit Günal

Hayırlı olsun Yiğit Bey, forum'a bisikletinizin resimlerini koyarsanız seviniriz. :)
Allah kazasız belasız sürdürmesi dileğiyle.

Seylani

Üye
Tepki
0
Merhaba,
Sportive 227 alarak aranıza katılmış oldum.
Risk alarak denemeden 46 cm kadro boyu aldım. Benim gibi kafasında soruları olan arkadaşlar için yazıyorum;
Boy 1.74 cm - Bacak boyu 79 cm bisiklette gayet rahat bir sürüş keyfi aldım. Yine de tercih sizin tabi.

Tepki
1
Bisiklet
Carraro
Çok teşekkür ediyorum. En kısa zamanda fotoğraflarını paylaşacağım. İlk günden çok mutlu etti beni, bakalım devamı nasıl olacak.

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
bisikletleriniz hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar :) sizlere kazasız ve keyifli sürüşler dilerim. hoşçakalın :)

Tepki
1
Bisiklet
Carraro
Bugün 227 kullanarak işe geldim. Rüzgarı delerek hızlıca işe gelmek, toplu taşımada sıkış tepiş gitmekten çok çok iyi geldi. İmkanı olan herkese bütçesi dahilinde bisikleti öneririm.

mümkün oldukça yol kıyısından gitmeye çalışıyorum. kaldırımlardan gitmek zorunda da kalıyoruz bazen tabi, biraz sarsıyor bisiklet ama arnavut kaldırımından giderken içim gidiyor tekerlekler adına :)

Umarım çok zararlı değildir.

Tepki
3
Bisiklet
Carraro
çok teşekkür ederim önerilerin için kask almıştım dechatlondan birde gidondaki kırmızı ışık değil korna,elcikleri düzeltirim.teşekkür ederim,iyi günler dilerim......

Oğuz han T

Daimi Üye
Tepki
179
Bisiklet
Carraro
@Yiğit Günal

Trafikte sıkışmış kalmış araçları sollamak ve kalabalıktan paket olmuş toplu taşıma aracının yanından geçerken imrenilircesine bakışlar. :D Yaşayan bilir değil mi arkadaşlar :)

Emre O.

Aktif Üye
Tepki
26
Bisiklet
b'Twin
arkadaşlar bacak boyum 89 bu 51 cm lik kadro bana uyarmı?