Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çanakkale Şehitlerini Anma turu 13-18 Mart (KÜBİK)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında cemm tarafından paylaşıldı.

1. cemm

cemm Aktif Üye

Seviye:
    Kocaeli Üniversitesi Bisiklet Kulübü olarak, Kocaeli Üniversitesi ve İzmit Belediyesinin desteğiyle 2 si bayan olmak üzere 7 arkadaşımızla 13 Mart sabahı tura başlayıp, Kocaeli-Yalova-Kartal-Beylikdüzü-Tekirdağ-Şarköy-Çanakkale güzergahlarını izleyerek 16 Mart akşamı bitirmeyi planlıyoruz. 17 ve 18 Mart tarihlerinde Çanakkale de çeşitli faaliyetlerde bulunup 18 Mart akşamı otobüsle İzmite döneceğiz.

Uygun olursa diğer üniversitelerin Bisiklet topluluklarıyla görüşmeyi çok isteriz, Çanakkale de görüşmek üzere..

Hakan Eşme ve kizak bunu beğendi.
  2. kizak

kizak Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    :in: :in: :in: Böyle anlamlı bir günün anlamında KÜBİK üyelerine başarılar ve yol açıklığı diliyorum.Kocaeli Karamürselde 32 yılını geçirmiş (1974 -2005) biri olarak sizlerle gurur duyuyorum .Çanakkalede görüşmek üzere Akçaydan selamlar,:in: :in: :in:

cemm bunu beğendi.
  3. varol bisiklet

varol bisiklet Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar bizler 18 mart bisiklet grubu olarak sizler bu turunuzda eşlik edip elimizden gelen yardımı yapmaya çalışacağız gelecek olan gruplara şimdiden başarılar diler bol pedallı günler dilerim. not destek ve yardım için irtibat tlf ve adresimiz varol bisilet -bianchi servisi -0 543 336 31 36

cemm ve cihan aksoy bunu beğendi.